Spustili sme ESHOP

433

Naši fanúšikovia sa dočkali. Dnes sme spustili ESHOP, v ktorom si naši fanúšikovia budú môcť zakúpiť predmety s logom BOHATYOTEC.SK

Si náš fanúšik alebo pravidelný čitateľ? Daj o sebe vedieť! Pripravili sme pre teba keramický hrnček BOHATYOTEC.SK, ktorý si zamiluješ a tričko BOHATYOTEC.SK zo 100% bavlny.

Hrnček BOHATYOTEC.SK

Grafickým prvkom na keramickom hrnčeku je logo BOHATYOTEC.SK. Dizajn je minimalistický a jednoduchý. Hrnček je vo farbách stránky www.bohatyotec.sk. Kruhové logo s fialovým diamantom v strede. Nad diamantom je adresa BOHATYOTEC.SK a pod diamantom je slogan “PENIAZE NIKDY NESPIA” v šedej farbe.

Objem hrnčeka je 300 ml a jeho rozmery sú 120×80×95 mm

Logo BOHATYOTEC.SK na hrnčeku je aplikované pod glazúrou a preto vydrží aj viacnásobné umývanie v umývačke riadu.

Tričko BOHATYOTEC.SK

Grafické prvky trička BOHATYOTEC.SK boli aplikované technológiou “sieťotlač”. Priama tlač na textil technológiou sieťotlač zaručuje vysokú životnosť grafických prvkov ako aj ich odolnosť. Grafické prvky, ktoré sme umiestnili na tričko BOHATYOTEC.SK vďaka tejto technológii nepraskajú ani sa nelúpu a to ani po viacnásobnom praní!

Dali sme si záležať ako na kvalite potlače, tak aj na kvalite samotného trička. Kvalita bavlneného trička sa meria hlavne jeho gramážou. Pre túto sériu tričiek BOHATYOTEC.SK sme zvolili gramáž 190 g/m2.

Túto gramáž sme zvolili preto, aby bola látka dostatočne pevná a pri bežnom nosení odolná voči poškodeniu. Zároveň ale táto zvolená gramáž zaručuje priedušnosť a odvádzanie tepla.

Ďakujeme

Zakúpením trička BOHATYOTEC.SK podporíte redakciu bohatého otca a ako poďakovanie vám pribalíme obľúbenú nálepku loga BOHATYOTEC zdarma!

PRIDAŤ KOMENTÁR