Ešte stále máte šancu prekvapiť lístkom na zápas Juventusu

Vianoce nám klopú na dvere a na konci týždňa všetky prípravy vyvrcholia. Času na zháňanie darčekov moc nie je, preto by ste sa mali poponáhľať. My máme pre vás veľmi dobrý tip.

82

Vianoce nám klopú na dvere a na konci týždňa všetky prípravy vyvrcholia. Času na zháňanie darčekov moc nie je, preto by ste sa mali poponáhľať. My máme pre vás veľmi dobrý tip.

Pokiaľ máte kolegu, priateľa alebo partnera, ktorému potrebujete prejaviť vďaku za priazeň a dlhoročné priateľstvo, zaplaťte mu krátky zájazd na športové podujatie.

Ako to stihnúť do Vianoc?

Objednávanie a nakupovanie darčekov cez e-shopy je dnes veľkou výhodou, ak sa to spojí s online platbou, máte darček v priebehu jedného dňa doma: To znamená, že to ešte pokojne stihnete.

Jediná vec, ktorú by ste mali urobiť, je vybrať lístok na zápas Bayernu Mníchov alebo iného klubu, o ktorom viete, že urobí kolegovi radosť. Samozrejme, že rovnakú možnosť máte aj vy, vybrať si z ponuky zájazdov na niektorý z iných zápasov, alebo ísť priamo s dotyčnou osobou.

Darčeky nie sú o finančných hodnotách, ale o charaktere a radosti, pričom niekedy dokáže potešiť aj jeho špeciálne balenie. Všetko je to ale vo vašich rukách. Vstupenky na zápasy Juventusu sú vám  plne k dispozícii a v podobe darčekovej poukážky urobia obrovskú radosť.

Kde ich zoženiete?

V najväčšej športovej cestovnej kancelárii, ktorá sa na charakter takýchto zájazdov a dovoleniek špecializuje už niekoľko rokov. Otvorené má takmer non-stop 24 hodín denne, pretože je online. Vďaka tomu vybavíte všetko veľmi rýchlo a z pohodlia domova.

Ak potrebujete skutočný zážitok plný emócií a zvýšenej hladiny adrenalínu a endorfínov, objednajte si niektorý zo zájazdov v ponuke. Nezabudnite si dobrý fotoaparát, prípadne mobil s touto funkciou a začnite spoznávať svet formou športových výletov. Nikdy to nebolo jednoduchšie.

 

PRIDAŤ KOMENTÁR