Viac

  Večera v práci? Donáška jedla zachráni aj najnáročnejších

  Dôvodov na večeru v práci býva hneď viacero. Ako firma sa radujete zo získania nového klienta. Prípadne naopak, aby ste získali novú zákazku, potrebujete stihnúť šibeničný termín a pracujete do noci. Oslavujete narodeniny a chcete pohostiť aj kolegov. Prípadne ste v práci ostali sám neskoro do večera a potrebujete zahnať hlad. Ako s tým naložiť? Donáška jedla zachráni aj tých najnáročnejších.

  Večeriate sám, alebo s kolegami?

  Iný deň, iná udalosť. Raz ťaháte nočnú sám, druhýkrát v práci večeriate z príjemnejšieho dôvodu: oslava dobrej práce tímu pri príležitosti získania nového klienta. Prvú situáciu vyrieši donáška pizze v Bratislave pokojne i po desiatej. Druhú? Ale áno, tu tiež pizza poteší. Nechcelo by to však niečo výnimočnejšie?

  Ponuka sushi v Bratislave dokáže pripomenúť Japonsko a kultivovanú radosť. Sushitime, Gao Restaurant & sushi bar či Way2Ocean. Aj s donáškou to bude mať úroveň. Alebo skôr burger? Ak pracovná večera vo firme bude pre viacero ľudí, skvelou voľbou sú slidre. Miniburgre, ktoré sa dajú zjesť bez BBQ omáčky na blúzke/košeli a dovolia objavovať nové chute a porovnávať.

  Skúste tematický večer

  Ak je využite donášky jedla plánované, naplánujte tiež jeho hranice. Ihrisko, na ktorom sa bude hrať, či skôr jesť. Pustíte sa do ochutnávania talianskej kuchyne? Presvedčte sa, že gastronómia Apeninského polostrova nie je len pizza a cestoviny. Arancini plnené syrom, ale pokojne aj taká „obyčajná“ foccacia vedia spríjemniť večer.

  Hravým spôsobom, ako spojiť pracovnú večeru priamo v práci, je aj menšia výzva. Na papieriky si napíšete rôzne kuchyne – indická, vietnamská, francúzska, talianska, čínska –hop do klobúka, žrebovanie. Každý z tímu objedná jedno jedlo ním vyžrebovanej kuchyne. Ostatní budú ochutnávať a porovnávať. Inšpirácia na teambuilding sa práve zrodila.

  Keď je rýchlosť, sú aj chute

  Chuť jedla z donášky ovplyvňujú najmä dva faktory: kvalita kuchyne v podniku, z ktorého ste si objednali a rýchlosť doručenia. Predpokladajme, že to prvé ste vyriešili správnou voľbou reštaurácie, ako vyriešiť to druhé?

  Poznáme donáškové služby, ktoré sú vo viac či menej pokročilých začiatkoch a učia sa, a tiež poznáme donáškové služby, ktoré sú na trhu roky, majú prepracované know-how a vyladené procesy.

  Práve donášková služba foodpanda, pôsobiaca na trhoch Európy i Ázie, sľubuje ultra rýchly dovoz jedla. Od pripravenia v reštaurácii až k doručeniu k dverám už do pár minút. Za úspechom tohto prísľubu stojí dispečerský tím, prepracovaný algoritmus a vlastná flotila kuriérov.

  Chceš sa presvedčiť o ultra rýchlom doručení jedla? Objednávaj jedlo na pracovnú večeru na foodpanda.sk.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články