test
Viac

  Založenie s. r. o. – Ako a Kedy

  Založenie spoločnosti s.r.o. sa môže javiť veľmi jednoduché, ľahké je však pre toho, kto je znalý obchodného práva a nezľakne sa administratívnych úskalí. Vznik spoločnosti je podmienený najrôznejšími predpismi a nariadeniami ...

  Chcete preniknúť do vôd podnikania a máte v úmysle založiť s. r. o.?

  Založenie spoločnosti s.r.o. sa môže javiť veľmi jednoduché, ľahké je však pre toho, kto je znalý obchodného práva a nezľakne sa administratívnych úskalí.

  Vznik spoločnosti je podmienený najrôznejšími predpismi a nariadeniami a rovnako tak, ako je jednoduché pre odborníka sa v tom všetkom vyznať, je ľahké pre laika sa v celom procese založenia s. r. o. stratiť.

  Nezúfajte, či vás prešla chuť čokoľvek zakladať. Na trhu je množstvo firiem, ktoré sa zakladaním spoločností zaoberajú. Takéto riešenie vám môžeme vrelo odporučiť, v podstate si necháte vykonať založenie s. r. o. „na kľúč“.

  Tieto spoločnosti majú povedomie o všetkých potrebných krokoch, ktoré nemožno opomenúť a vám tak odpadá všetka starosť. Medzi uvedené spoločnosti patrí na slovenskom trhu firma GAMA Partners s. r. o.

  Spoločnosť poskytuje kompletný servis v začiatkoch vášho podnikania, od poradenstva vrátane vypracovania potrebných zmlúv a dokumentov, až po zápis spoločnosti do obchodného registra.

  Chystáte sa na založenie s. r. o.? Teraz je správny čas.

  S blížiacim sa koncom roka prichádza najvhodnejší čas na založenie s. r. o. Prečo? Novovzniknuté spoločnosti, ktoré budú zapísané do obchodného registra od 1. 1. 2017 nebudú musieť platiť daňovú licenciu za celý rok 2017.

  Je to tak preto, že prvý rok podnikania sú spoločnosti od platenia tejto licencie oslobodené. Ak by však spoločnosť vznikla ešte pred koncom roka 2016, potom by sa na ňu už platenie daňové licencie v roku 2017 vzťahovalo. Ak nechcete so založením spoločnosti otáľať a ak sa chcete napriek tomu vyhnúť plateniu licencie, jedno riešenie tu predsa len je. Začnite so založením s. r. o. hneď a zápis do obchodného registra nechajte až napr. k 1. 1. 2017.

  Keďže do konca roka už veľa času nezostáva, premyslite riadne, či sa do založenia spoločnosti pustíte sami alebo celú vec necháte na odborníkoch.

  Ak sa rozhodnete pre založenie spoločnosti s GAMA Partners, v cene bude zahrnuté:

  • Úvodná konzultácia a podnikateľské poradenstvo
  • Vypracovanie všetkých potrebných listín pre založenie vašej spoločnosti
  • Správne poplatky za neobmedzený počet voľných živností
  • Súdny poplatok za zápis spoločnosti do obchodného registra 150 eur
  • Vybavenie živnostenských oprávnení
  • Vybavenie súhlasu správcu dane pre potreby zápisu do obchodného registra SR
  • Vybavenie zápisu do obchodného registra

   

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články