test
Viac

  Zero to One – Poznámky o startupoch

  Na Česky a teda aj Slovenský trh sa chystá veľmi zaujímavá kniha. Konkrétne mám namysli knihu Zero to One. Nezvyknem na svoj blog písať o knihách, ktoré som ja sám neprečítal. Občas ma ale niečo zaujme natoľko, že to nevydržím a už to šírim medzi ľuďmi.

  Táto kniha ma zaujíma aj z dôvodu, že už dlhšiu dobu pracujem na start-upe. Ide o projekt v 34 jazykoch a po dvoch rokoch príprav sám vidím, čo stojí za tak veľkým projektom. Teším sa na záver tohto roka, keď projekt predstavíme verejnosti :)

  Vráťme sa ale späť k spomínanej knihe Zero to One. V knihe ide o postrehy geniálneho investora rizikového kapitálu Petera Thiela. Autor popisuje logiku vzniku firmy s jasnou víziou a potenciálom ovplyvniť svet. Autor knihy Peter Thiel bol jedným z prvých investorov do spoločnosti ako PayPal, LinkedIn či Facebook.

  Ešte stále si myslíte, že kniha nebude zaujímavá? Pozrieme sa, čo o tejto knihe povedali velikáni súčasného globálneho biznisu.

  Táto kniha prináša úplne nové osviežujúce nápady, ako v našom svete tvoriť hodnotu

  Mark Zuckerberg, CEO Facebook

  Autor postavil mnoho prielomových biznisov a kniha Zero to One ukazuje ako na to.

  Elon Musk, CEO Tesla

  Kniha je momentálne dostupná v anglickom jazyku a poštovným zdarma do celého sveta! Spomínal som, že kniha sa už chystá v českej verzii a bude dostupná aj na Slovensku. Jej vydanie chystá skvelé vydavateľstvo Jan Melvil.

  Pokiaľ sa už ale neviete dočkať, nechce sa vám čakať a s angličtinou nemáte problém, odporúčam knihu Zero to One v originále!

  Zero to One

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články