Viac

  7 luxusných značiek slnečných okuliarov pre bohatých mužov

  Radi investujete do prémiových doplnkov? Chcete sa raz za čas odmeniť za skvelé pracovné výsledky? Kvalitné slnečné okuliare sú určite tou správnou odmenou!

  Radi investujete do prémiových doplnkov? Chcete sa raz za čas odmeniť za skvelé pracovné výsledky? Kvalitné slnečné okuliare sú určite tou správnou odmenou!

  Vášmu outfitu dodajú potrebnú eleganciu. Zároveň si môžete byť istý, že prémiové okuliare boli vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov. Prinášame vám 6 značiek, ktoré sú vhodné pre bohatých mužov.

  Účinná ochrana pre oči za 49 000 €

  “Vytvoriť to najlepšie z najlepšieho”. To je vízia značky Maybach, ktorá bola vyslovená jej zakladateľom Wilhelmom Maybachom. Wilhelm s jeho synom Karlom začali ich luxusný biznis už pred viac ako sto rokmi v Nemecku.

  Na začiatku sa dvojica podnikateľov zameriavala na prémiové autá. V súčasnosti sa táto spoločnosť zaoberá aj výrobou prémiových slnečných okuliarov a iných módnych doplnkov.

  Ak hľadáte skutočný luxus a unikát, v predajni DUOS nájdete okuliare Maybach za 49 000 €. Pri ich výrobe boli použité vzácne materiály ako diamanty, 18-karátové zlato, byvolí roh, koža alebo jemné drevo.

  Nové Maybachy si však viete kúpiť aj za cenu od 790 € – 2 990 €.

  MAYBACH The Vision I

  DITA – značka, ktorá vznikla na základoch dlhodobého priateľstva

  Ešte ste sa nestretli so značkou DITA? Veríme, že si vás svojimi originálnymi módnymi doplnkami veľmi rýchlo podmaní. Spoločnosť bola založená v Los Angeles v roku 1995.

  Vznikla na základoch dlhoročného priateľstva medzi Jeffom Soloria a Johnom Juniper. Týchto priateľov už od skorého veku spájala vášeň pre dizajn, fotografiu a fashion. Ich cieľom bolo vytvoriť módne okuliare, ktoré budú mať naozaj jedinečný dizajn.

  Tieto štýlovky začali byť veľmi žiadané po celom svete aj vďaka tomu, že ich obľubovali rôzne celebrity, štylisti i trendseteri, ako napríklad Brad Pitt, Kanye West, Halle Berry, Usher či Justin Bieber.

  Ich cena sa pohybuje medzi 550 – 1500 eur.

  Slnečné okuliare DITA

  Nesmrteľná talianska značka Gucci

  Gucci bolo založené už v roku 1921 v Taliansku a vďaka tomu patrí k jednej z najstarších módnych značiek.

  Jej zakladateľ Guccio Gucci sa na začiatku zameriaval na výrobu luxusných cestovných tašiek pre bohatú vrstvu.

  Známe logo Gucci, ktoré nájdete takmer na každom dizajnovom kúsku, nebolo však navrhnuté zakladateľom. Bolo navrhnuté až v roku 1960 na počesť Guccia po jeho smrti.

  V súčasnosti vyrába módny dom veľké množstvo rôznych produktov, ako napríklad kabelky, oblečenie, peňaženky, topánky, opasky a samozrejme štýlovú ochranu očí.

  Slnečné okuliare Gucci si kúpite za 200 – 800 eur.

  Thom Browne milujú aj hollywoodske hviezdy

  Thom Brown sa v roku 1997 presťahoval do New Yorku, kde mal začať svoju kariéru ako predajca v luxusnom butiku. Namiesto toho sa stal módnym návrhárom, ktorého jedinečný štýl nasledujú aj iní dizajnéri. Táto značka je na trhu už od roku 2003.

  Pri výrobe slnečných okuliarov sa TB dizajnéri väčšinou inšpirujú minulosťou, ale i budúcnosťou. V kolekciách Thom Browne nájdete napríklad okuliare, ktoré sú inšpirované hippie érou.

  Thom Browne TB 015

  Nezabudnuteľný štýl tejto značky milujú hoollywoodske hviezdy ako Chris Brown, Pharrell Williams and Joseph Gordon-Levitt.

  Nájdete v cenovom rozpätí od 470 – 950 eur.

  Originálny štýl Cazal určite oceníte

  Spoločnosť CAZAL Design veru nenasleduje dav. Snaží si nájsť svoju vlastnú cestu a jej fanúšikom sa to páči. Značka CAZAL bola založená rakúským dizajnérom Carlom Zalloni už v roku 1979.

  Ako sa Cazzalky presadili po celom svete? Možno ste to ani netušili, ale CAZAL sa prestávila už v 80. rokoch cez slávnych amerických hip-hoperov, ktorí ich s obľubou nosili.

  Niektoré z legendárnych návrhov “Cazzy” z tejto éry sú dokonca ešte stále trendy. Hviezdne celebrity, ktoré nosia trendy cazalky sú –  Will Smith, Nelly alebo Kanye West.

  Môžete si ich zadovážiť za 250 – 800 eur.

  CAZAL 882

  Značka, ktorá sa zrodila v srdci Ríma

  Nadčasový dizajn, elegancia a unikátnosť. To sú slová, ktoré veľmi dobre charakterizujú Fendi.

  Obľúbená fashion spoločnosť už od svojho vzniku v roku 1925 vyrába len kvalitné a unikátne módne doplnky.

  V súčasnosti sa o rodinný biznis stará už 3. generácia z rodiny Fendi. Ďalšou zaujímavosťou je, že pri rozvoj talianskeho módneho domu pomáhal aj Karl Lagerfeld.

  V portfóliu tejto značky nájdete v súčasnosti rozličné kvalitné výrobky, od kabeliek, hodiniek, módnych doplnkov, interiérové doplnky, až po slnečné okuliare.

  Slnečné okuliare Fendi nájdete v cenovom rozpätí od 150 – 550 eur.

  Cartier – symbol francúzskej kvality

  Francúzska značka Cartier má naozaj bohatú históriu. Vo svete módy sa nachádza už od roku 1847. V súčasnosti v jej produktovom portfóliu nájdete rôzne kvalitné módne doplnky ako náramky, hodinky, šperky a mnoho iných.

  A medzi nimi nemôžu chýbať jedinečné slnečné okuliare. Doplnky od Cartier oceňujú hviezdy napríklad Michael Douglas, Pharrell Williams alebo Drake.

  Kúpiť si ich môžete za 350 – 1900 eur.

   CARTIER CT0053S

  Ak veríte, že sa oplatí investovať do kvality, určite si zvoľte niektorú z týchto značiek. Kvalitné okuliare vám vydržia naozaj dlho, pretože sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a zároveň poskytnú vašim očiam ochranu, ktorú si zaslúžia.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články