6 afirmácií, ktoré zmenia váš život ešte dnes

Ak chcete mať dobrý život, budete musieť praktizovať hovoriť samému sebe dobré veci. Tu je 6 afirmácií, ktoré fungovali mne – a ktoré budú fungovať aj pre vás.

10422

Ak chcete mať dobrý život, budete musieť praktizovať hovoriť samému sebe dobré veci. Tu je 6 afirmácií, ktoré fungovali mne – a ktoré budú fungovať aj pre vás. Povedzte si hociktorú z nich 3-krát za deň alebo aj viackrát a váš život sa dramaticky zmení. Tu sú:

1. Každý deň a v každom smere som stále lepší a lepší

Táto myšlienka je od doktora Émile Couée, slávneho francúzskeho psychiatra z počiatku 20. storočia.

Domnieval sa, že ak veríte, že sa stávate lepším a lepším v každej oblasti vášho života, budete sa skutočne  stávať lepším a lepším.

Používajte túto afirmáciu denne.

2. Prinášam viac hodnoty pre viac ľudí v čo najkratšom čase

Ak chcete získať bohatší život, musíte byť schopný prinášať väčšiu hodnotu pre viac ľudí v kratšom čase. To znamená, že neustále hľadáte nové spôsoby, ako slúžiť druhým. Neznamená to nutne hľadať skratky, ale premýšľať o hlavných krokoch a akciách, ktoré dokážu pomôcť ľuďom vo vašom živote.

3. Mám vieru vo svoje talenty, zručnosti, schopnosti a víziu

Náš svet sa silno zameriava konkurovanie, čo nám môže brániť v tom, čo robíme. Musíme sa zamerať na dominanciu vo všetkom, čo robíme.

Ak máme vieru vo svoje talenty, zručnosti, schopnosti a víziu, nemusíme sa už cítiť menejcennými v porovnaní s niekým iným. Toto vám pomôže stať sa najlepšou verziou seba samého. Nikto iný nemôže byť vami. Nikto iný nedokáže robiť to, čo robíte vy.

4. Pomôžem viac a viac ľuďom, ktorí ma dnes potrebujú

Tam vonku je armáda ľudí, ktorí potrebujú vašu pomoc. Pri vyslovení tejto afirmácie začnete rozmýšľať o tom, kam smerujete váš čas, energiu, peniaze a kreativitu.

Prestanete myslieť v malom a na maličkosti a zameriate sa na získanie maximálnych výsledkov. Pomôžete väčšiemu množstvu ľudí, čo z vás urobí ešte lepšieho človeka, akým ste boli predtým.

5. Vždy som na tom správnom mieste v ten správny čas

Keď si poviete túto afirmáciu, nebuďte prekvapený, keď skončíte na tom správnom mieste v ten správny čas. Ak tomu skutočne veríte, začnete maximalizovať svoje príležitosti a budete schopný robiť lepšie rozhodnutia, pretože budete mať v živote viac jasno. Vždy ste na tom správnom mieste v správny čas.

6. Som zdravý, bohatý a múdry!

To sú najväčšie cnosti ľudstva. Múdrosť je cieľ číslo jedna, ktorý z vás urobí bohatého a zdravého človeka.

Náš svet hovorí o chudobe, chorobe a hlúposti každú minútu každého dňa. Ak sa však chcete dostať do lepšieho myslenia, bolo by najlepšie, ak by ste svoju pozornosť upriamili na veci, ktoré chcete a nie na veci, ktoré nechcete.


Oliver OlejníkOliver Olejník

www.stavamesauspesnymi.sk

Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

PRIDAŤ KOMENTÁR