test
Viac

  Ako majú dôchodcovia vyžiť z nízkeho dôchodku?

  Chytáte sa za hlavu? Aj vy máte doma babku/ dedka, ktorý ledva ledva ťahá domácnosť z nízkeho dôchodku? Neviete, ako svojmu blízkemu pomôcť, keď aj vy žijete z výplaty do výplaty? Návod na internete zrejme nenájdete.

  My vám však skúsime pomôcť a poradíme vám, ako by mal ten váš dôchodca hospodáriť s peniazmi. Možno ste ani netušili, že sa dá toľko ušetriť tým, že si váš dedko/ vaša babka nájde partnera.

  Naozaj niekedy pomôže aj to, že sa vaša babka/ dedko s niekým zoznámi. Nektorí dnešní dôchodcovia dokážu byť počítačovo zdatní. Zoznámenie na internete pre nich pripadá do úvahy.

  Aby ten váš nebol osamelým dôchodcom

  Čo vám však chceme naznačiť? Chceme vám naznačiť to, že v okolí existuje množstvo starších ľudí bez partnera. Niekedy je užitočné, keby sa aj starší človek zoznámil s niekým s podobným osudom a spoločne by si nažívali. Ľahko sa to niekedy povie. Nemyslíte však, že je to dobrý nápad? Nie je vhodné, aby vaša babka/ dedko boli osamelým uhundraným dôchodcom.

  Snažte sa ho povzbudiť v tom, že si začne hľadať niekoho na internetovej zoznamke topky.singles. Plyn, uhlie, strava – nie je lepšie dvom ako jednému? Vo dvojici sa dá ušetriť každému oveľa viac peňazí.

  Pýtate sa ako majú dôchodcovia vyžiť z nízkeho dôchodku? Jednoducho! Stačí si nájsť niekoho podobného a hospodáriť spolu. Vždy sa lepšie ťahá vo dvojici ako samotnému. Na to nezabudnite!

  Neviete o žiadnej zoznamke pre dôchodcov?

  Váš dedko/ vaša babka predsa len súhlasili so zoznámením. Vy im však chcete pomôcť a hľadáte im najlepšiu internetovú zoznamku pre seniorov?

  Zavítajte na stránku zoznamky topky.singles. Bežte čo najrýchlejšie. Nikdy neviete, možno práve teraz sa tam prihlásil niekto, kto vášmu dedkovi/ babke sadne. Zima sa nezadržateľne blíži! Pripravte svojho dôchodcu na zoznámenie. Náklady na vykurovanie sú príliš vysoké a nízke dôchodky na to nestačia.

  Šetriť a nájsť si partnera, ktorý pomôže utiahnuť domácnosť. Týmto sa riaďte, milí dôchodcovia.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články