Viac

  Ako na úspech v MLM. Skratkou úspech nepríde

  Veľakrát sa nestíham čudovať, ako je možné, že ako ľudia sme nepoučiteľní. Väčšina ľudí, ktorí začnú podnikať v MLM si myslí, že existujú skratky k úspechu v MLM. V MLM úspech nepríde žiadnou skratkou. Skratky totiž neexistujú.

  V prvom rade si musíte povedať, čo od MLM očakávate. Či to beriete ako chvíľkovú zábavu, alebo privyrobenie si alebo si chcete s MLM vybudovať finančnú a osobnú slobodu. Podľa toho si ale musíte vybrať MLM firmu. A tu vidím kameň úrazu.

  Stačí si pozrieť rôzne skupiny na Facebooku, prípadne inzertné portály. A niekedy stačí otvoriť svoju emailovú schránku. Nájdete tam veľa zaujímavých ponúk hraničiacich so serióznosťou. A veľakrát tieto ponuky okolo MLM ani nešli. Pýtate sa, ako je to možné? Odpoveď je jednoduchá. Sme ľudia.

  Odjakživa sa snažíme si veci zjednodušovať. Na tom nie je nič zlé pokiaľ sa nejedná o MLM. Tu to to ale neplatí. Ak chcete v MLM uspieť, skratky nehľadajte. Úspech si musíte odmakať. A začína to prácou na sebe. Ak si niekto myslí, že sa stačí niekde zaregistrovať a priviesť dvoch ľudí a je koniec, tak ste riadne na omyle. Taktiež rozposielať spam v podobe registračného linku nefunguje a ani fungovať nebude. Prečo to teda väčšina ľudí robí?

  Pretože úspešne budovať MLM podnikanie väčšina ľudí vôbec nevie. Chýba im v tom vzdelanie, sponzorská línia a vzdelávací systém. Toto buď niekto pochopí alebo nie. No treba si uvedomiť, že za každého zaregistrovaného človeka beriete zodpovednosť.

  Registráciou to nekončí ale začína. Preto potrebujete zobrať zodpovednosť za seba, svoje podnikanie, svoje činy a ľudí vo vašej štruktúre. S týmto vedomím máte šancu úspešne budovať svoje MLM podnikanie. Pamätajte teda, že v MLM podnikaní úspech nepríde žiadnou skratkou.

  Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

  Prajem vám veľa úspechov!


  dusan daniel

  Networkér, autor blogu www.dusandaniel.sk. Podnikám v oblasti multilevel marketingu. Pomáham ľudom dosiahnuť úspech v MLM. Robím to čo ma baví a to je práca s ľudmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať prospektov.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články