Bratislavčania si užívajú mobilný servis svojich smartfónonov

Inteligentný telefón je dnes neodmysliteľnou súčasťou každého človeka. A mnohí z nás si bez neho nedokážu predstaviť ani len niekoľko hodín svojho času. Predstavte si tú paniku, keď zrazu musíte odniesť Váš telefón do servisu a tam Vám oznámia, že sa poň môžte zastaviť o 2 dni!

218

Len si to predstavte. Ste na nákupoch, u seba doma, v škole alebo v práci. Nešťastnou náhodou Vám vypadne telefón. Dopadne na zem a displej Vášho smartfónu je v “čudu”. V dobe dotykových displejov je telefón s rozbitým displejom neovládateľný. Jedinou možnosťou je jeho výmena.

Paradoxom doby ale je, že naše inteligentné telefóny síce mobilné sú, ale servis nejako zaspal dobu. Ak sa Vám pokazí telefón alebo rozbije displej telefónu, ste to vy, kto musí byť mobilný a dostaviť sa do servisu. Teda až dodnes.

Mobilný servis je už dostupný! – Užívajú si ho hlavne Bratislavčania

Bola len otázka času, kedy sa servis mobilných telefónov pretransformuje na modernú a hlavne mobilnú službu. Takúto službu si dnes už užívajú obyvatelia hlavného mesta Bratislavy.

Inteligentný telefón je dnes neodmysliteľnou súčasťou každého človeka. A mnohí z nás si bez neho nedokážu predstaviť ani len niekoľko hodín svojho času. Predstavte si tú paniku, keď zrazu musíte odniesť Váš telefón do servisu a tam Vám oznámia, že sa poň môžte zastaviť o 2 dni. Okrem absencie Vášho “miláčika” si musíte zaobstarať náhradu a zvykať si na nové zariadenie.

auto mobilný servis

Alebo sa rozhodnete využiť služby moderného, mobilného servisu. Ten príde až k vám a to na zavolanie. Oprava Vášho telefónu prebieha na mieste a to na počkanie. Počas servisu si môžte dať kávu alebo obed.

Rýchlo, efektívne a komfortne

Ani sa nenazdáte a Váš mobil je opäť v 100% stave pripravený k užívaniu. Samozrejme aj počas servisu potrebujete byť stále online alebo si musíte vybaviť hovor. Služba mobilného servisu ale myslí aj na to. Počas doby čakania na opravu Vám bude zapožičaný náhradný telefóny!

Už nechodíte vy za nami, ale my za vami!

Služba mobilného servisu Vám šetrí nie len peniaze, ale hlavne tu najcennejšiu komoditu – ČAS. A okrem všetkého ide o komfortnú službu, ktorú si zamilujete.

Ak využívate mobilné a inteligentné telefóny, prečo nevyužívať aj inteligentné a mobilné služby. Šetrite peniaze a čas a užívajte si komfort modernej doby.

Ponúkame Vám tri základné spôsoby realizácie opravy telefónu – v našom sídle, s využitím dopravou kuriéra alebo opravu servisným vozidlom, ktoré za Vami v rámci Bratislavského kraja príde kdekoľvek sa nachádzate. A to navyše vo Vami zvolenom čase.

Aké sú ceny za výjazd servisného vozidla mimo mesta Bratislava?

  • okres Senec (+10€)
  • okres Pezinok (+10€)
  • okres Malacky (+10€)
  • okres Galanta (+20€
  • okres Trnava (+20€)
  • okres Senica (+20€)
  • okres Dunajská Streda (+20€)

Mestá mimo vyššie spomínaných okresov môžu využívať služby mobilného servisu zatiaľ jedine prostredníctvom kuriéra.

Pozrite sa, ako je vybavené servisné vozidlo mobilného servisu

Pokazil sa Váš telefón? Volajte 0948 666 555 alebo navštívte www.mobilnyservis.sk

logo mobilný servis

Chcete, aby sa aj o vašom podnikaní písalo na stránkach bohatyotec.sk? Kontaktujte nás

PRIDAŤ KOMENTÁR