test
Viac

  Čo o vás prezrádzajú vaše hodinky

  Vaše hodinky o vás prezrádzajú veľa. Nosíte hodinky Rolex Submariner alebo Patek Philippe Calatrava? Preferujete klasické IWC Portuguese s chronometrom alebo Hublot Big Bang červeno-zlatej farby? Objavujte, čo hovoria hodinky o ich vlastníkoch.

  Rolex

  Tí, ktorí nosíte hodinky Rolex, viete, že touto legendárnou značkou nič nepokazíte. Ak ste dosiahli v živote nejaký úspech, potom sa dokážete odmeniť ničím drahým – akým sú hodinky značky Rolex. A chcete hodinky, ktoré dobre vyzerajú s vaším oblečením.

  Dovoľujú vám nosiť pekné veci ako luxusné auto, módne oblečenie a mať fantastickú dovolenku. Avšak, je to pre vás tiež dobrá investícia. Napriek všetkým tým pekným veciam, ste šetrný a nemáte rád nepotrebné experimenty.

  Máte rád, ak sa môžete najesť v reštauráciách, ktoré poznáte a podobne to platí aj pri výbere hodiniek – máte rád, keď viete, čo nosíte.

  hodinky Rolex

  Patek Philippe

  Ak vidíte niekoho, kto športuje a nosí hodinky Patek Philippe, môžete jasne konštatovať, že tento človek má buď Mercedes, starý Jaguár alebo niečo podobné. Je dychtivým čitateľom novín už od svojich 16-tich rokov.

  Expert Bordeaux si na tieto hodinky zarobil vo svojej nie tak obyčajnej profesii. Ak by sme ho mali opísať, je veľmi disciplinovaný (vo svojej rutínii) a očakáva rovnaký štandard od všetkých okolo neho. Napriek tomu, dokáže byť veľmi príjemný, zábavný človek a dobrý hosť na oslave – ak by ste si teda s ním takúto akciu naplánovali.

  Patek Philippe hodinky

  Panerai

  Tí, ktorí nosíte kultové hodinky Panerai, sa tvárite ako hipsteri ovládajúci najlepšie skateboardové triky. Vyzeráte, ako keby ste práve odišli zo svojej práce z kancelárie, ktorá je najviac rušná práve cez víkendy. Ako veľký fanúšik filmov Wesa Andersona a Billa Murrayho, sa snažíte mať rozstrapatený vzhľad pri stole s večerou.

  hodinky Panerai

  Breitling

  Nosiči Breitlingov chápu veľmi dobre biznis a začali s ním dosť skoro. Počas ich školských rokov predávali tričká s potlačou a niektoré produkty, ktoré boli na trhu ťažko dostupné. Krátko po tom sa rozrástli na jednoduchú spoločnosť – užívali si rýchle, mobilné telefóny alebo si otvorili fitness.

  Sú dominantnými osobnosťami, avšak niekedy menia na veci názor. Ak sa dostanú ku jedlu a ku voľnému času, preferujú „staršie koncepty“ ako hamburgery, vyprážané jedlá, špagety bolognese, futbal a Hollywodske akčné filmy.

  hodinky Breitling

  Jaeger-LeCoultre

  Pravé hodinky Jaeger-LeCoultre z vášho zápästia „odosielajú správu,“ že ste osoba, ktorá vyznáva tradíciu a technickú dokonalosť. To naučilo nositeľov týchto hodiniek udržiavať si zvláštny štýl, ktorý je významný vďaka kvalite. To je vlastne to, prečo si ich vedome vyberáte.

  Bez potreby zdôrazniť sa, tieto významné „bon viveurs“ používajú najmä ľudia spoľahliví a tí ľudia, ktorí chcú zaujať. Ich meštianske oblečenie ich dopĺňa.

  Jaeger-LeCoultre

  Hublot

  Šport ako značka… to je celkový význam takého človeka, ktorý nosí hodinky Hublot.

  Títo ľudia v strednom veku (okolo 50 rokov) sú oblečení v rolákoch so značkou á la Martin. Lukratívny náramok od Louis Vitton značí nezávislého vysokého muža s krátkymi vlasmi. Ale majte sa na pozore: tieto hodinky tiež preferuje mladá generácia ľudí.

  Rozpoznáte ich podľa sebavedomého výrazu, tetovania na ich „vypracovaných rukách“ a ich sklonu pre poriadne párty. Žijeme iba raz, však?

  hodinky Hublot

  IWC Schaffhausen

  Luxusné IWC sú obľúbeným favoritom rodinného muža, ktorý sníva o veľkom dobrodružstve, ale niekedy má hobby ako horská cyklistika alebo potápač. Dave Martin a Sammy Davis by mali radi takýto veľkomestský SUV driver.

  Nanešťastie, vybrali si ich kvôli jednému kritériu – hodinky musia mať IWC. V skupine zberateľov hodiniek môžu zaujať. Áno, sú pekné.

  hodinky IWC

  TAG Heuer

  Je vždy potešenie vidieť adrenalínových narkomanov s ich nadmernými výrazmi tváre. Zástancovia hodiniek TAG Heuer prekonávajú tieto limity. Najmä, ak musia ísť ku susedovi na to, aby mali svoj vlastný HD televízor.

  S „mikinami“ s kapucňou a čiapkou, na ktorej je logo TAG Heuer, títo vplyvní nositelia hodiniek radi pozerajú preteky áut a vesmírne expedície, za ktoré si radi zaplatia. A nepotrebujú nič viac. Jednoducho, nemôže sa im prihodiť nič zlé, keď grilujú.

  hodinky TAG Heuer

  Richard Mille

  Ak objavíte na niekoho ruke hodinky od Richarda Milleho, budete vedieť, že tento človek je vizionár. Vizionár, ktorý sa nachádza niekde medzi géniom a šialencom a má rád príležitostné obchádzky.

  Nezáleží na tom, ktorú z týchto dvoch osobností preferuje, tieto štýlové hodinky zodpovedajú jeho osobnosti na 100 % a robia ho extravagantným a neodbytným pre svoje okolie.

  Pre neho nie sú cieľom peniaze, ale rád dokončuje veci. Znamená to, že je trochu výdatný.

  hodinky Richard Mille

  F. P. Journe


  Britská aristokracia a fanúšikovia hodiniek F. P. Journe majú bežne jednu spoločnú vec. Radšej niekde spravia podvod (resp. budú sa s niečím zahrávať) ako keby mali odísť. Prvýkrát a zároveň naposledy. Tieto staršie typy, ktoré sú veľmi staré, vyzerajú byť vhodné pre cyklistov alebo modelov.

  Dokonca niekedy vyzerajú ako psychológovia s ich pokojným, introspektívnym pohľadom. Títo ľudia bagatelizujú s ich zdravím a preferujú kašmírový sveter ako oblečenie. Cítite sa byť príliš priateľský a to je vaša vznešenosť.

  hodinky F. P. Journe


   

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články