Viac

  Milionár Eric Ho a jeho 3 kroky k lepšej finančnej situácii

  Eric Ho je veľmi úspešný podnikateľ, speaker, autor a filantrop. Eric vlastní skupinu firiem, ktoré mu už v mladom veku zabezpečili finančnú slobodu...

  Eric Ho je veľmi úspešný podnikateľ, speaker, autor a filantrop. Eric vlastní skupinu firiem, ktoré mu už v mladom veku zabezpečili finančnú slobodu.

  Vlastní najväčšiu spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovaním ocelí a pneumatík. Okrem toho tiež vlastní neziskovú organizáciu, ktorá poskytuje domov a vzdelanie pre 243 sirôt v Keni.

  Toto sú jeho 3 kroky, ktorými si môžete zlepšiť vašu finančnú situáciu:

  1. Začnite zvyšovať svoju vlastnú hodnotu

  Väčšina ľudí robí tú chybu, že vymieňajú svoj čas za peniaze. Avšak, nikto nie je platený od času, pretože inak by ste mohli sedieť doma a čakať, pokiaľ uplynie čas.

  Je to o hodnote, ktorú môžete ponúknuť druhým ľuďom. Jednoduchý spôsob, ako získať hodnotu, je naučiť sa získať schopnosti. Zamerajte sa na niečo, čo iní nedokážu. Ak získate schopnosti, zvýšite svoju hodnotu.

  2. Naučte sa ovládať svoje peniaze

  Peniaze prídu ako dôsledok zvýšenia hodnoty. Väčšina ľudí, keď zarobí viac, minie viac, čo je ľahký recept na to, ako byť stále na dne. Majte plnú kontrolu nad svojimi výdavkami a príjmami.

  Je potrebné nechať peniaze, aby zarábali ďalšie peniaze. Ak pochopíte pravidlá peňazí, budete s nimi vedieť zaobchádzať.

  3. Buďte dobrým v predaji

  Či si to uvedomujete alebo nie, každý z nás je obchodník a každý z nás predáva.

  Predávate sami seba, nápady, produkty, služby alebo sa predávate na pracovnom pohovore. Ak chcete začať podnikať a nemáte finančné prostriedky, nie je to problém, pretože keď viete predať, môžete predať nápad, kto na tom môže profitovať. Myslím, že vedieť predávať je kľúčové.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Oliver OlejníkOliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články