Hodíte sa na podnikanie v MLM?

1721

Predpokladám, že táto otázka napadne každého, kto s MLM podnikaním začína. Pre väčšinu ľudí je MLM podnikanie niečo nové a nemá s MLM skúsenosť. Práve preto sú obavy na mieste. Ale pozor, obavy treba čo najskôr zahodiť za hlavu.

V prvom rade treba hľadať odpoveď u seba. O MLM sa toho už veľa popísalo a ešte aj popíše. Niekto úspech má, iný nie. Či už niekto má alebo nemá úspech v MLM, všetci sme predsa ľudia a v tomto sa od seba neodlišujeme.  No odlišujeme sa v tom, ako premýšľame, čo si o sebe myslíme, čo nám hovorí vnútorný hlas, aké máme ciele a plány do budúcna, aké máme vízie, či pracujeme na svojom osobnom raste, atď. Ako môžete vidieť, netýka sa to vášho vzdelania, vašich vedomostí,  vašej politickej príslušnosti, či vášho vierovyznania. Týka sa to práce na sebe. Každopádne existujú určité predpoklady na úspech v MLM.

Základné predpoklady pre úspech v MLM:

  • byť čestný a korektný
  • byť cieľavedomý
  • byť podnikavý typ hľadajúci riešenia
  • mať rád ľudí
  • ochota pomáhať ľudom
  • mať ciele a veľkú túžbu ich dosiahnuť
  • ochota  pracovať na sebe

Život je zmena a ak chcete dosiahnuť úspech v MLM, musíte pár vecí vo svojom živote zmeniť. Už len to, že sa zaujímate o MLM vás k tomu muselo niečo dotlačiť a určite si uvedomujete, že bez aktivity to nepôjde. Musíte pre svoje MLM podnikanie aj niečo obetovať. Budete potrebovať silné odhodlanie a trpezlivosť.

Ak ste zamestnaný, ako prvé musíte zmeniť myslenie zamestnanca na podnikateľa. Dobrou správou je, že sa to dá naučiť a pracovať na tom. Tým vaša šanca na úspech vzrastie.  Niekto si povie, že nie je výrečný, no to sa dá naučiť. Ja som tiež nebol. Možno si poviete, že  rozmýšľate príliš negatívne.  Na to existujú knihy, ktoré vás naučia myslieť pozitívnejšie. V MLM podnikaní stretnete pozitívne naladených ľudí.  Obklopte sa nimi a proste sa to na vás nalepí, či budete chcieť, alebo nie.

MLM podnikanie je výborná škola života. To čo sa v tomto podnikaní naučíte, viete využiť kdekoľvek sa pohnete. A to už stojí za to, aby ste na sebe pracovali.

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

dusan daniel

Networkér, autor blogu www.dusandaniel.sk. Podnikám v oblasti multilevel marketingu. Pomáham ľudom dosiahnuť úspech v MLM. Robím to čo ma baví a to je práca s ľudmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať prospektov.

PRIDAŤ KOMENTÁR