INFOGRAFIKA – sprievodca pánskymi odevmi – ako sa správne obliecť

Každý muž vyzerá v obleku dobre, pokiaľ samozrejme vie, ako ho správne nosiť a zladiť. Nie každý však vie zvoliť správny druh pánskeho odevu, čo k nemu doladiť a čo už nie.

261

Každý muž vyzerá v obleku dobre, pokiaľ samozrejme vie, ako ho správne nosiť a zladiť. Nie každý však vie zvoliť správny druh pánskeho odevu, čo k nemu doladiť a čo už nie.

Pri toľkých dostupných možnostiach a rôznych príležitostiach, to môže byť poriadne metúca úloha. Ak sa niekomu odev nehodí alebo pôsobí nevkusne, všimnete si to na prvý pohľad a nemusíte byť žiaden expert.

Nosenie pánskych odevov má preto svoje pravidlá a ich dodržiavaním spravíte výsledný efekt o to vyšší. Keďže oblek musí spĺňať niekoľko podmienok, je rozdiel obliecť sa a obliecť sa dobre. Najdôležitejšie je zvoliť správnu veľkosť, strih a vedieť vhodne kombinovať.

 Aby ste si vybrali ten správny odev, nerobili zbytočné chyby a nepôsobili, že sa neviete vkusne obliecť, pripravili sme pre vás infografiku – sprievodca pánskymi odevmi

Táto kompletná príručka vám ukáže o aký druh obleku ide, jeho úroveň univerzálnosti a čo sa k danému obleku hodí.

Ak si chcete byť svojim oblekom na 100% istý, oblek šitý na mieru rozhodne nič nepokazí, pretože je jedinečný a vhodný na každú príležitosť. V prípade záujmu neváhajte a rezervujte si bezplatnú konzultáciu v salóne Suits by ĎURKA®.

INFOGRAFIKA - sprievodca pánskymi odevmi - ako sa správne obliecť

 

PRIDAŤ KOMENTÁR