Každá figurína v predajni rozpráva vlastný príbeh

Už sa vám niekedy stalo, že ste sa v obchode pozdravili figuríne? Určite sa nemusíte hanbiť, moderné figuríny vyzerajú tak úžasne, že si ich ľahko zameníme s reálnymi ľuďmi. A na tomto fakte môžete stavať, keď si zariaďujete predajňu.

101

Už sa vám niekedy stalo, že ste sa v obchode pozdravili figuríne? Určite sa nemusíte hanbiť, moderné figuríny vyzerajú tak úžasne, že si ich ľahko zameníme s reálnymi ľuďmi. A na tomto fakte môžete stavať, keď si zariaďujete predajňu.

Moc figurín vo výklade predajne

Možno sa budete čudovať, no aj na výbere obyčajnej figuríny záleží rovnako ako napr. na voľbe personálu či vybavenia. Očakávate kvalitu a dobrú službu, a keďže tovar sa nevie druhým ponúknuť sám, niekto to musí spraviť miesto neho.

Hoci je vám ľúto investovať do niečoho, čo bude celé roky iba nemo stáť a chytať prach, mali by ste sa zamyslieť nad tým, že mnohí zákazníci sa skôr rozhodnú pre tovar, ktorý vidia oblečený na druhom človeku.

Práve preto je len vhodné, aby boli figuríny do predajne vyberané s vkusom. Pohľad zákazníka majú pritiahnuť, a nie ho znechutiť. Moderné figuríny sú vyrobené z odolných a nerozbitných materiálov a jednoducho sa s nimi manipuluje, takže vám už nič nebráni v tom, aby ste si pri prezentácii tovaru na figurínach, nechali pracovať Vašu fantáziu s logikou obchodníka.

Ľudia, ktorí chodia pravidelne okolo výkladov, ocenia vašu kreativitu a napokon možno aj budú netrpezlivo čakať, aký outfit ste si pre nich pripravili tentoraz. Figurína vo výklade sa svojím oblečením môže riadiť aktuálnym počasím, ale pokojne aj náladou predajcu či tým, čo je práve v móde vo svete.

Inšpirovať by sa však rozhodne malo dať aj vďaka figurínam priamo v predajni. Luxusná spodná bielizeň, dobre sediace džínsy alebo kabát s klobúkom by vás zrejme nezaujali uložené na regále, ale zato na figuríne so sexi tvarmi áno.

Aké figuríny si vybrať do predajne

Figurín do predajní je na trhu množstvo. Jedny sú na nerozoznanie od skutočných ľudí, druhé s minimalistickým dizajnom, tvárami bez čŕt či netradičnými farbami pokožky. Figurínu môžu zdobiť nádherné vlasy, mihalnice, ale aj pózy, vďaka ktorým sa tak veľmi podobajú skutočným modelkám na predvádzacom móle či pred objektívom fotografa.

Jedna figurína kráča, druhá má zvodne podopretú bradu alebo ruku vbok, ďalšia sedí na stoličke… Každá figurína rozpráva vlastný príbeh a navodzuje určitý dojem z oblečenia aj vďaka tomu, ako sa tvári či v akej je póze.

Figuríny žien, mužov aj detí v luxusnom, umeleckom či realistickom prevedení splnia svoj účel najmä vtedy, ak sú vhodne naštylizované. Pri ich výbere sa nenechajte príliš zlákať viacerými typmi figurín do predajne, efekt dosiahnete, keď budú pôsobiť jednotným dojmom.

 

PRIDAŤ KOMENTÁR