Viac

  Keď pánska peňaženka rozpráva

  Toto sa nedeje len v rozprávke. Všetky módne doplnky veľa napovedia o svojom majiteľovi. Či to je sponka vo vlasoch, kabelka, obuv, alebo peňaženka.

  Aký obraz si vytvoríme o človeku, ktorý nosí špinavé alebo zodraté topánky? Presne taký, aký dokáže vytvoriť dotrhaná alebo nefunkčná peňaženka. Páni, na peňaženke záleží, prezradí o vás veľa!

  Muži a ich peňaženky…

  Všetci vieme, ako sa o svoje peniaze stará väčšina pánov, česť patrí výnimkám. Drobné často nenachádzame len v peňaženke, ale prakticky kdekoľvek, kde sa im ich podarí narýchlo vsunúť.

  V peňaženke to teda môže byť aj priehradka určená pre papierové peniaze alebo na doklady, no nájdeme ich aj pohodené v pánskej taške, vo vreckách nohavíc, kabátov či kde-tu doma na policiach. Áno, pár sa ich už aj vypralo…

  Naučiť mužov používať pánske peňaženky správne sa niekedy zdá ako náročná misia, no stačí správna motivácia!

  Je to niečo ako pri kvalitných hodinkách. Keď sú značkové alebo s množstvom funkcií, môžete si byť istí, že ich páni budú nosiť, aj keď predtým hodinky nevyužívali.

  Ak im do ruky strčíte modernú peňaženku, efekt môže byť veľmi podobný, aspoň na pár dní, kým ich precízne ukladanie hotovosti neomrzí a z peňaženky sa nestane skladisko vizitiek a bločkov

  Bezpečné miesto pre peniaze

  A dostali sme sa tam, kde sme chceli byť. Čo dokáže peňaženka prezradiť o svojom majiteľovi? Najskôr sa pozrime na dizajn peňaženky, pretožeten okamžite udrie do očí. Stojíme v rade pri pokladni a muž pred nami vytiahne už na prvý pohľad opotrebovanú peňaženku.

  Je vyšúchaná alebo už nedrží svoj tvar. Keď ju otvorí, vypadne z nej pár mincí a voľne sa povaľujúcich zľavových kariet. Pomyslíme si, že je nedbalý, nestará sa o svoj majetok ani svoj imidž.

  Je to veľký rozdiel oproti pánovi, ktorý pri nás stojí starostlivo upravený, s naleštenými topánkami a peňaženkou, ktorá už na prvý pohľad vyzerá kvalitne. Pravá koža? Nenesie ani stopy používania, a keď sa roztvorí, všetko v nej má svoje pevné miesto, vďaka čomu nič nevypadáva a všetko je hneď poruke.

  V dobrej peňaženke rýchlo nájdete, čo potrebujete. Gombíky aj zapínanie na zips funguje tak, že nespôsobuje ťažkosti pri manipulácii s peňaženkou.

  Vitajte vo svete pánskych peňaženiek

  Nájsť kvalitnú peňaženku nie je problém. Vyberajte však precízne. Aj na veľkosti záleží! Ak nosíte peňaženku najčastejšie vo vrecku nohavíc, je jasné, že zavítate do kategórie menších pánskych peňaženiek.

  Pokiaľ ju nosíte v pánskej taške, ako sa to aj odporúča z bezpečnostných dôvodov, jej rozmer prispôsobte rozmerom tašky, aby sa nestalo, že s ňou pri odkladaní budete bojovať. Veľmi moderné sú pánske peňaženky s ochranou proti krádeži identity (tzv. RFID-Blocking).

  Exkluzívny a kvalitný kúsok môžete bez obáv venovať i ako dar. Pánske peňaženky Tommy Hilfiger, Calvin Klein či Picard sú zhotovené z kvalitných materiálov, zväčša z pravej kože, a už na prvý pohľad pôsobia luxusne.

  Majú prakticky riešený úložný priestor, ktorý sa len tak nezničí. Dámy, pomôžte svojim partnerom vybudovať si dokonalý imidž aj vďaka perfektnej pánskej peňaženke.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články