Viac

  Keď kancelária na úrovni, tak jednoznačne v Twin City

  Potrebujete pre vašu firmu nadštandardné kancelárske priestory? Výborne, v tomto článku sa pozrieme bližšie na administratívny komplex Twin City, ktorý firmám ponúka špičkové kancelárie, v ktorých sa práca stane hrou! Zabudnite na stereotypné prostredie.

  To, čo každý hľadá, je atraktívna lokalita

  A presne výhodná poloha patrí medzi jednu z hlavných výhod modernej budovy Twin City. Je situovaná na Mlynských Nivoch 10. Zaujímavosťou je, že v minulosti bola na tomto mieste industriálna štvrť a taktiež továreň na káble.

  Architekti sa pri návrhu budovy rozhodli ducha priemyslu zachovať, čo môžeme vidieť už na prvý pohľad. Docielili to vytvorením pôsobivej špirálovitej fasády s originálnym medeným obkladom.

  Iste vás zaujíma dostupnosť, keďže v hlavnom meste je to občas problém. Každodenné dochádzanie do kancelárie zvládnete bez akýchkoľvek stresov, či už sa rozhodnete pre dopravu autobusom električkou, na bicykli alebo pešo.

  Ak často cestujete do zahraničia, iste oceníte to, že budova Twin City je od letiska a železničnej stanice vzdialená len 15 minút autom. Núdza nie je ani o parkovacie miesta, pokiaľ ste zvyknutí cestovať autom. K dispozícii je až 456 parkovacích miest, ktoré sú, samozrejme, strážené a určené pre nájomcov a ich návštevy.

  Najmodernejšie kancelárie pre váš pracovný i osobný rozvoj

  Ako nájomca máte na výber z rôznych veľkostí kancelárií, ktorých výmera začína na 500 metroch štvorcových, pričom celková plocha je okolo 35 000 metrov štvorcových. Na atraktivite Twin City pridáva aj to, že z kancelárie majú nájomcovia dychberúci výhľad na Bratislavu.

  Radosť tu pracovať. Pri samotných kancelárskych priestoroch to však nekončí, nachádza sa tu aj meetingová miestnosť, ktorú môžete využiť na rôzne workshopy, školenia, prednášky, prezentácie, výnimočné udalosti alebo firemné rokovania.

  S ohľadom na životné prostredie

  Ako už dobre viete, situácia so životným prostredím je čoraz viac alarmujúca. Architekti sa k tomuto problému postavili maximálne zodpovedne. A výsledok? Twin City sa pýši certifikátom BREEAM Excellence, ktorý je zárukou, že budova je trvalo udržateľná, energeticky nenáročná a v súlade s potrebami životného prostredia.

  Twin City je prispôsobená tak, aby aj nájomcovia pracovali v zdravých podmienkach. Je to vďaka najmodernejšiemu systému HVAC, ktorý sa postará o optimálnu vlhkosť vzduchu.

  Za zmienku stojí aj trojité zasklenie s LED panelmi a panoramatické otvárateľné okná, z ktorých si zamestnanci dosýta vychutnajú spomínaný výhľad.

  Zdroj: https://unsplash.com/s/photos/earth-in-hand?orientation=landscape

  Certifikát WELL Core & Shell

  Vedeli ste, že Twin City získala certifikát WELL Core & Shell na GOLD úrovni? V Európe ide o jednu z mála budov, ktoré sa ním môžu pýšiť. Na Slovensku je momentálne jediná, keďže získať ho nie je len tak.

  Ide o vcelku zdĺhavý proces, no výsledné ovocie je skutočne sladké! Moderné technológie sa postarajú o elimináciu baktérií, plesní a mikróbov, ktoré vplývajú na kvalitu ovzdušia.

  Čo ponúka okolie?

  Každý si príde na svoje. V retailovej časti nechýba supermarket, obchody, kaviarne, reštaurácie, bary a taktiež sa tu nachádza lekáreň, banka, fitness centrum, pošta a iné dôležité služby. Všetko pekne na jednom mieste.

  Prenájom kancelárskych priestorov v Twin City stojí naozaj za to! Potrebujete poradenstvo od profesionálov? Obráťte sa na tím ľudí z www.volnekancelarie.sk

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články