Kupujete auto? Vybrať si dobrého predajcu sa oplatí

Keď kupujete potraviny, na predajcovi až tak veľmi nezáleží – ak nebudete spokojný, o týždeň si zaobstaráte pečivo a jogurty niekde inde. V prípade nového auta sa však môže vaša nespokojnosť napríklad kvôli servisným prehliadkam poriadne pretiahnuť.

163

Keď kupujete potraviny, na predajcovi až tak veľmi nezáleží – ak nebudete spokojný, o týždeň si zaobstaráte pečivo a jogurty niekde inde. V prípade nového auta sa však môže vaša nespokojnosť napríklad kvôli servisným prehliadkam poriadne pretiahnuť. Aké výhody vám môže priniesť špičkový autorizovaný predajca automobilov?

Nové autá za výborné ceny

Autorizovaní predajcovia majú s automobilkami nadštandardné vzťahy a niektorí z nich dokonca neponúkajú iba jednu značku. Napríklad v ponuke toho najväčšieho slovenského, Final-CD nájdete nové vozidlá Opel, Peugeot, Citroën a Volvo.

Plusom je, že tieto spoločnosti majú pobočky po celom Slovensku a dokážu vytvoriť hustú sieť, na ktorú sa môžete spoľahnúť prakticky kdekoľvek. Navyše vám autorizovaní predajcovia vďaka rôznym akciám dokážu ponúknuť veľmi atraktívne ceny, ktoré sú často nižšie ako tie oficiálne v cenníkoch.

Výmena starého za nové

Ak kupujete nové vozidlo, autorizovaný predajca vám dokáže pomôcť „zbaviť sa“ vášho jazdeného auta. Odkúpi ho a pri kúpe nového vám túto sumu ponúkne ako protihodnotu. Pri určovaní hodnoty jazdeného automobilu často používajú objektívne metódy a snažia sa ponúknuť férovú sumu.

V prípade, že máte záujem o kúpu ojazdeného vozidla, autorizovaný predajca vám môže ponúknuť takéto vozidlo s certifikátom, ktorým ručí za jeho stopercentný technický stav.

Atraktívne predvádzacie vozidlá

V súčasnosti sú veľmi obľúbeným tovarom na trhu s vozidlami predvádzacie autá. Práve tie nájdete iba u autorizovaných predajcov – sú to automobily, ktoré využívajú hlavne na prezentáciu svojej ponuky.

Ide o žiadané modely, často v nadštandardnej výbave, ktoré majú najazdených iba pár desiatok tisíc kilometrov – najčastejšie do 30-tisíc. Sú vo výbornom technickom stave a ich cena sa pohybuje o 15 – 20 % nižšie v porovnaní s novými modelmi. Práve vďaka týmto atribútom sú skvelým riešením medzi kúpou nového a ojazdeného vozidla.

Služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Nájsť a vybaviť všetko pod jednou strechou dokáže ušetriť mnoho času. A práve o to sa snažia autorizovaní predajcovia – napríklad vo Final-CD vybavíte nielen kúpu a servis auta, ale môžete si tu uskladniť pneumatiky, využiť poradenské služby, objednať testovaciu jazdu alebo sa spoľahnúť na pick-up servis v prípade servisného úkonu.

Hľadáte špičkového predajcu automobilov? Využite služby toho najväčšieho slovenského – spoločnosť Final-CD sa už 25 rokov denne snaží skvalitňovať svoj servis zákazníkom.

 

PRIDAŤ KOMENTÁR