Viac

  Len 2% športovcov sa stane profesionálmi a 1% ľudí milionármi

  Štatistika vám povie, že je to takmer nemožné. Podľa Mic.com – len z 2% mladých a nádejných športovcov sa stanú profesionálni športovci. 98% šanca na zlyhanie!

  Štatistika vám povie, že je to takmer nemožné.

  Podľa Mic.com – len z 2% mladých a nádejných športovcov sa stanú profesionálni športovci. 98% šanca na zlyhanie!

  Štatistiky tiež hovoria, že len 20% biznisov vydrží – 80% skrachuje do 5-tich rokov od ich založenia.

  Iba 1% ľudí sveta dosiahne status milionára, uvádza vo svojej štatistike CNBC.

  Nezáleží však na tom, čo hovoria štatistiky. Čo hovoríte vy?

  Hovoríte si, že ak 98% zlyhá, potom sú okolnosti proti vám, alebo vidíte príležitosť? Vo svojom vnútri viete, že v sebe máte niečo jedinečné a môžete mať, robiť a byť to, čo chcete? Vidíte výzvu?

  Velikáni sa nestarajú o štatistiku, starajú sa len o jednu vec – vec, ktorá je oveľa väčšia ako štatistika – túžba.

  Velikáni a tí, ktorí v živote uspejú vedia, že ich túžba uspieť je oveľa väčšia, ako ich strach zo štatistiky. Oveľa väčšia, ako ich strach zo zlyhania.

  Úspešné ľudské bytosti s absolútnou istotou vedia, že ich vášeň, odhodlanie, túžba a vytrvalosť, vždy nakoniec dostanú na vrchol.

  Vedia, že ich cesta môže byť neúspech za neúspechom, ale ich túžba dosiahnuť svoje ciele bude vždy väčšia, ako akýkoľvek neúspech.

  Nenechajú sa odradiť prekážkami a neúspechmi – na rozdiel od väčšiny ľudí. Pracujú tvrdšie. Učia sa lekciami. Budujú si charakter počas ťažkých časov.

  Nebuďte štatistikou. Nájdite svoje poslanie. Robte všetko, čo je potrebné, aby ste uspeli – bez ohľadu na to, čo vám hovoria alebo si o vás myslia percentá a štatistiky.

  Jediná vec, na ktorej záleží, je váš názor a to, v čo veríte, že viete dosiahnuť.

  Neuspokojte sa s priemerným životom len preto, že štatistiky ukazujú, že väčšina ľudí si vyberá ľahkú cestu. Nech je pre vás výzvou patriť medzi 1 alebo 2%. Začnite dnes a nikdy sa nepozerajte späť.


  www.stavamesauspesnymi.sk

    Oliver Olejník

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články