test
Viac

  Miliardár Jeff Bezos ukázal inšpirujúci citát, ktorý mu visí na chladničke už roky

  Chladničky zvyčajne slúžia ako dokonalé plátno pre naše poznámky, rodinné fotografie, kresby a rôzne magnety z minulých ciest. Ak tam máte prichytený aj nejaký ten inšpirujúci citát, ukázalo sa, že to máte spoločné s generálnym riaditeľom a zakladateľom spoločnosti Amazon, Jeffom Bezosom.

  Chladničky zvyčajne slúžia ako dokonalé plátno pre naše poznámky, rodinné fotografie, kresby a rôzne magnety z minulých ciest.

  Ak tam máte prichytený aj nejaký ten inšpirujúci citát, ukázalo sa, že to máte spoločné s generálnym riaditeľom a zakladateľom spoločnosti Amazon, Jeffom Bezosom.

  Miliardár nedávno na sociálnej sieti Twitter prezradil svoj denný zdroj inšpirácie, zdieľaním fotky s názvom: „Milujem tento citát. Už je na mojej chladničke roky a vidím ho pri každom otvorení dverí. #Emerson“

  „Smiať sa často a veľa; získať úctu inteligentných ľudí; vyslúžiť si uznanie čestných kritikov a zniesť zradu falošných priateľov; oceniť krásu; nachádzať v ostatných to najlepšie; zanechať po sebe trochu lepší svet, či už v podobe zdravého dieťaťa, záhradného chodníka, alebo vyriešeného sociálneho problému; vedieť, že aspoň jednému človeku sa dýchalo lepšie, pretože si žil. Toto znamená uspieť.“

  – Ralph Waldo Emerson

  Čo vám pri čítaní citátu na Bezosovej chladničke prichádza na myseľ?

  Pracujete na dosiahnutí niektorého z týchto prvkov úspechu? Ak tomu tak nie je, ako môžete začať dnes?

  Bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete urobiť ďalej, vydajte zo seba to najlepšie, aby vás to posunulo bližšie k faktu, že ste svet urobili o niečo lepším, ako bol včera. To je skutočný úspech.


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články