4 pozoruhodné príbehy zo sveta športu a tipovania

Šport píše neuveriteľné príbehy a najkrajšie sú tie nečakané. Ako tieto štyri, ktoré sme pre vás vybrali

149

Šport píše neuveriteľné príbehy a najkrajšie sú tie nečakané. Ako tieto štyri, ktoré sme pre vás vybrali

  • Hoci nie je známy žiadny príbeh stávkara, ktorý by svoje tipovanie ozvláštnil o tento zápas, jeho priebeh a najmä výsledok bol tak neočakávaný, že ho musíme spomenúť. Reč je o jednom z otváracích stretnutí svetového šampionátu v rugby. Sotva priemerní Japonci nevyhrali na majstrovstvách čo i len jeden zápas celých 14rokov a proti dvojnásobným svetovým šampiónom z Južnej Afriky mali sériu len natiahnuť. Nestalo sa, Cherry Blossoms zvíťazili šokujúco 34:32 pri kurze 500 ku 1 na ich výhru!

 

  • V sezóne 2015/2016 napísal Leicester City ziskom titulu v Premier League jeden z najhlbších príbehov športovej histórie. Veď kurz na túto udalosť bol až 5000 k 1. A predsa sa stala realitou. Na Líšky okrem iných stavil 100libier aj Tom Hanks. Istý anonymný tipér si zase predčasne nechal vyplatiť tučných 70 000libier, keby však bol trpezlivejší, titul Leicestru by preňho znamenal výhru až 250 000! Aj s Doxxbet ste mohli rozprávkovo zbohatnúť. Využili ste túto možnosť?

 

  • Úspešné tipovanie zápasov, doslova ako z krajiny snov, sa podarilo istému Adrianovi Haywardovi. Fanúšikovi futbalu sa prisnilo, ako vtedajší hráč FC Liverpool Xabi Alonso (inak známy svojimi ďalekonosnými projektilmi) strieľa gól z druhého konca ihriska. Prekvapujúco sa podobná možnosť v stávkových kanceláriách aj nachádzala a tak si pri kurze 125 ku 1 vsadil 200libier. A Alonsovi sa v priebehu sezóny 2005/2006 skutočne podarilo skórovať z polovice ihriska (v pohárovom zápase na ihrisku Lutonu Town)!

 

  • Pred svetovým šampionátom vo futbale v roku 2014 vydala istá švédska stávková spoločnosť možnosť vsadiť si na to, že uruguajský útočník Luis Suarez niekoho uhryzne. Kurz bol 175 ku 1 a tipovanie online či za hotovosť na túto udalosť využilo skoro 170 ľudí. Našťastie pre stávkovú kanceláriu, väčšina tipérov vsadila len malý obnos (v priemere 5€) a najvyššia výhra jedného z nich činila niečo viac ako 3000€.

PRIDAŤ KOMENTÁR