Viac

  Prečo je dôležitý nielen výber prsteňov, ale aj zlatníctva?

  Výber zásnubného prsteňa pre okamih, kedy položíte svojej partnerke asi najdôležitejšiu otázku vášho doterajšieho vzťahu, môže vyzerať zložito, ale nemusíte si z toho robiť ťažkú hlavu. S trochou nadsázky môžeme povedať, že aj keby vyberiete taký, ktorý by sa vašej nastávajúcej nepáčil, do roka jej na prst navlečiete svadobnú obrúčku a tie už s určitosťou budete vyberať spoločne.

  Autor: Demiantseva Olha / Shutterstock.com

  Nebojte sa výberu zásnubného prsteňa

  Ak máte vymyslenú konkrétnu príležitosť, pri ktorej vašu partnerku požiadate o ruku, kúpte zásnubný prsteň včas pre prípad ak by na vami vybraný typ a veľkosť bol potrebný čas na výrobu.

  Nezabúdajte, že aj výber dobrého zlatníctva je dôležitý. Je dobré si radšej mierne priplatiť a získať špičkové služby ako sa snažiť za každú cenu šetriť a potom mať problém napríklad už len vtedy, keď budete chcieť dať upraviť veľkosť zásnubného prsteňa ak vašej polovičke nesadne úplne dokonale.

  V dobrom zlatníctve dostanete k zásnubnému prsteňu aj exkluzívnu krabičku, aby bol dojem z prsteňa čo najlepší. A môžete si byť istý, že vaša polovička si takéto detaily bude všímať.

  Ani rozdielny vkus nemusí byť prekážkou

  Pri výbere svadobných obrúčok platia podobné pravidlá ako pri zásnubných prsteňoch. Páni, máte výhodu, nebudete pritom osamote, určite bude chcieť k voľbe niečo povedať aj vaša snúbenica.

  Ak by ste mali odlišný vkus a nevedeli nájsť kompromis, kľudne si môžete vybrať každú obrúčku z iného typu. Niekto by vás síce mohol odhovárať, že takto skombinované obrúčky nebudú spolu vyzerať dobre, ale kedy budete ukazovať obrúčky jednu vedľa druhej? Aj vy aj vaša žena ich budete  nosiť na svojich rukách a tak to nebude nejako výrazne “biť do očí”.

  Opäť však dbajte na výber zlatníctva. Tie dobré vám okrem certifikátov pravosti, podľa ktorých budete vedieť, že ste kúpili naozaj to, začo ste zaplatili, ponúknu aj doživotnú záruku pre prípad vypadnutých diamantov a takisto bezplatný servis na obnovu povrchu.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články