test
Viac

  Tantra ako cesta k nevídanej rozkoši: Doprajte si zmyselnú masáž a spoznajte svoje telo!

  Tantra vás naučí prežívať intenzívny orgazmus, prostredníctvom tejto intímnej masáže sa učíte lepšie vnímať svoje telo, a ak sa vydáte na cestu párovej masáže, spoznáte aj partnerove túžby.

  Vedomé láskyplné dotyky tantra masáže dokážu uvoľniť potešenie, ktoré sa rozvíja z veľkej časti vďaka tomu, že človek nechá odísť všetko, čo ho zväzuje a tlmí. Ak sa pridá správna technika, telo potom reaguje na podnety oveľa viac. Pre ženy je sila erotického zážitku priamo úmerná miere, nakoľko sa dokáže otvoriť a odovzdať. K ešte väčšiemu prežitku pomáha láskyplný, vedomý a prítomný dotyk maséra či masérky, veľkú úlohu zohráva aj atmosféra otvorenosti a vzájomného rešpektu. Dôležité je nájsť miesto, kde vám masáže budú vyhovovať. Skúste zadať do vyhľadávača „najlepšie tantrické masáže v Bratislave“.

  Čo vás na samotnej masáži čaká?

  Rituál masáž obsahuje mnoho zaujímavých prvkov, ktoré prebúdzajú každú bunku tela a zmysly. Okrem olejovej masáže sa aktivuje pokožka aj prostredníctvom dotykov a hladenia. Nechýbajú kožušinky, pierka a masáž horúcimi žinkami. Masáži obvykle predchádza krátky rozhovor o želaniach klienta a o celkovom relaxe. Dôležité je stanoviť si, čo od masáže čakáte. Pre niekoho je to hlboký relax, pre niekoho dobrodružný výlet, pre ďalšieho cesta rozvoja alebo „terapia“. Máte to vo svojich rukách. Záleží len na vás, či si vyberiete aj masáž intímnych partií a či vás bude masírovať žena alebo muž. Ak bude žena prijímať masáž vrátane intímnej masáže pohlavia, býva nahá.

  Prečo si dopriať tantru?

  Muži i ženy tantra masáž vyhľadávajú kvôli tomu, že im pomáha rozšíriť kapacitu prežívania rozkoše. Muži sa vďaka práci s dychom, svalovým napätím a uvoľnením pri technike zvanej „veľký ťah“ môžu naučiť, ako prežívať celotelový orgazmus a vybrať si, či pri vyvrcholení chcú alebo nechcú ejakulovať. Pre väčšinu mužov je to novinkou a prvýkrát prežijú aj stav, že pri orgazme cítia rozkoš veľmi intenzívnym spôsobom, no naučia sa vybrať si, či chcú vyvrcholiť a pritom si vybrať, že tento zážitok môže byť aj bez ejakulácie. Môžu totiž cítiť hlboké uspokojenie a uvoľnenie a súčasne neprichádzať o energiu pri ejakulácii.

  Pre koho sú tantrické masáže určené?

  Pre každého! Jedinou podmienkou pre intímnu masáž, ak si ju klient zvolí, je plnoletosť. Ak sa rozhodnete spoznávať svoju sexualitu a rozvíjať ju tým najhlbším možným spôsobom, je pravdepodobné, že sa z vás stane citlivejší a vnímavejší milenec alebo milenka. Neváhajte spoznávať sami seba a hoďte do vyhľadávača „najlepšie masáže v Bratislave“ a nájdite si tú pravú tantrickú masáž, ktorá vás zahrnie blahom a naučí vás spoznať svoje a partnerovo libido. Je to ten najlepší spôsob ako vylepšiť nielen sexuálny život, ale aj partnerské spolunažívanie ako také. 

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články