asd
Viac

  Timothy Sykes: 5 právd, ktoré zo mňa urobili milionára vo veku 22 rokov

  Kým som robil veľa chýb, narazil som na veľa skvelých tipov, ktoré sa pre mňa stali sprievodcom a vedú ma k úspechu...

  Timothy Sykes – V čase, keď som mal 22 rokov a promoval z vysokej školy, som otočil 12 415$ na 1 000 000$ a to všetko prostredníctvom obchodovania s akciami. Mnoho mojich študentov sa na mňa každý deň obracia o pomoc, pretože aj oni chcú nájsť tento typ úspechu.

  Jedna z najlepších vecí, ktorá vzišla zo zarábania peňazí v tak mladom veku je tá, že som pozdĺž tejto cesty urobil veľa chýb a poučil sa z nich. Keď som začal obchodovať, bol som len teenager a nemal som žiadnu predstavu o tom, čo som v skutočnosti robil.

  Ak existovali chyby, ktoré mali byť urobené, urobil som ich. Teraz môžem odovzdať postrehy, ktoré som získal z mojich vlastných neúspechov, svojim študentom v nádeji, že môžu nielen zarobiť ich vlastný milión, ale že ho môžu zarobiť rýchlejšie, mladší a lepšie, ako som to kedy urobil ja sám.

  Kým som robil veľa chýb, narazil som na veľa skvelých tipov, ktoré sa pre mňa stali sprievodcom a vedú ma k úspechu.

  Tu je 5 najlepších tipov, ktoré som sa naučil na svojej vlastnej ceste k tomu stať sa milionárom vo veku 22 rokov:

  1. Choďte tam, kde sú peniaze

  Je to naozaj tak jednoduché. Vtedy, keď som začínal a keď som sa stal prvýkrát milionárom, bol akciový trh pre mňa to správne miesto, kam ísť.

  2. Vek je len číslo

  Vek naozaj nič neznamená. V skutočnosti, keď som bol vysokoškolský študent prvého ročníka, zarobil som za jeden deň 100 000$.

  Nemalo to nič spoločné s mojim vekom. Ak máte schopnosti a znalosti, váš vek alebo drahý titul nič neznamená. Ak máte schopnosti a znalosti, máte všetko, čo potrebujete k úspechu.

  3. Príprava je kľúčom

  Či už to chcete nazvať príprava alebo štúdium, musíte byť ochotný do toho dať váš čas. Pre mňa to znamenalo odložiť priateľov, rodinu a ďalšie oblasti môjho života bokom. Chcel som byť expert, takže som sa odhodlal tomu venovať všetok môj čas – všetko ostatné išlo stranou.

  4. Neexistuje žiadna rovnováha medzi pracovným a osobným životom

  Potrebujete sa zaviazať k práci. To neznamená, že budete musieť úplne opustiť všetkých a všetko vo svojom osobnom živote, ale znamená to, že do toho musíte ísť all-in. V ranom veku som sa naučil, že ak chcete mať mimoriadné zisky, nemôžete do toho dávať len polovicu svojho úsilia.

  Ako príklad uvediem obchodovanie – nemôžete sa ho snažiť vtesnať do svojho života. Bohužiaľ, to nie niečo, čo väčšina ľudí robí. Predpokladajú, že sa im podarí s malým úsilím, pár hodín do dňa automaticky začať zarábať milióny. Takto to nefunguje – musíte do toho ísť naplno.

  5. Nerobte to len pre peniaze

  Môže to znieť ako smiešny tip od vysokoškolského študenta, ktorý zarobil milión dolárov, ale je to niečo, čo som sa skutočne v mladom veku naučil. Ak ste motivovaný len peniazmi, narazíte na strop a budete obmedzovať svoj potenciál.

  Musíte byť ochotný prijímať výzvy a uvidíte, čo so svojimi schopnosťami a vedomosťami dokážete. Peniaze sú len odmena za vašu cestu. Premýšľajte o tom týmto spôsobom a vaša skúsenosť bude oveľa viac naplňujúca.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Oliver OlejníkOliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články