Viac

  Trendy WordPress témy 2017

  V roku 2017 musí váš web spĺňať minimálne jednu podmienku. Musí byť responzívny. Vybrali sme preto pre vás tie najkrajšie responzívne témy pre WordPress, ktoré si navyše môžete stiahnuť úplne zadarmo...

  V roku 2017 musí váš web spĺňať minimálne jednu podmienku. Musí byť responzívny. Vybrali sme preto pre vás tie najkrajšie responzívne témy pre WordPress, ktoré si navyše môžete stiahnuť úplne zadarmo.

  Tak, čo to bude? Magazín, blog, biznis web alebo portfólio?

  Flash

  Flash WordPress téma

  Ak potrebuje váš firemný web moderný vzhľad, no na vlastného dizajnéra a web developera momentálne nemáte budget, preklikajte si Flash. Táto viacúčelová téma je nielen štýlová, ale má aj príjemný bonus, ktorý pri témach zdarma často nevidieť. Drag and drop editor.

  Parallax One

  Parallax One WordPress téma

  Parallax One s minimalistickým dizajnom a parallax efektom sa hodí na firemné a osobné weby, no dá sa použiť aj ako landing page.

  Astrid

  Astrid WordPress téma

  Biznis elementy, moderný dizajn a prakticky nekonečné možnosti na prispôsobenie farieb alebo fontov. Astrid téma je pripravená na viacjazyčné verzie aj na integráciu s WooCommerce.

  Bulan

  Bulan WordPress téma

  Rozmýšľate nad vlastným blogom? Tak mrknite na Bulan. Vyskúšať môžete niekoľko layoutov a celý web naštýlovať podľa svojho vkusu.

  Modern

  Modern WordPress téma

  Modern je responzívna “flat” téma vhodná pre osobné portfólio alebo blog.

  Perfetta

  Perfetta WordPress téma

  Máte reštauráciu, kaviareň alebo chcete rozbehnúť food blog? Určite zvážte Perfettu, táto téma je spravená presne pre vás. Mimoriadne minimalistický dizajn a jeden stĺpec upriami pozornosť návštevníkov na vaše kulinárske kreácie.

  GK Portfolio

  GK Portfolio

  Máte radi čistý dizajn, tajne (možno aj verejne) obdivujete Apple a zároveň máte portfólio, ktoré chcete ukázať svetu? Šup, nainštalovať GK Portfolio.

  Cannyon

  cannyon

  Cannyon je elegantná téma s pekne nadizajnovaným headerom, parallax efektom a “call to action” tlačidlami. Hodí sa najmä pre firemné weby.

  Match

  match

  Chystáte v roku 2017 svadbu? O svojej láske môžete svetu povedať s témou Match, ktorá je na svadobné weby ako stvorená.

  Pictorico

  pictorico

  Grid layout zostáva populárny aj tento rok. Čo by ste povedali na takéto parádne portfolio?

  MH Purity Lite

  MH Purity Line

  Ako už názov napovedá, čaká vás minimalistický a čistý dizajn. Táto téma je super pre magazíny. Ak budete neskôr chcieť viac pokročilých funkcií, stačí upgradnúť.

  Viete o nejakej šikovnej téme zdarma, ktorú by sme mali doplniť do tohto zoznamu? Napíšte nám v komentároch.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články