Viac

  Ako dosiahnuť výnimočný dizajn v študentskej izbe?

  Študentské izby často zápasia s nedostatkom voľného priestoru, pričom v nich potrebujeme hneď niekoľko zón. Tie sa nesmú prestupovať, vzájomne obmieňať ani vynechávať. Všetko v študentskej izbe nesie svoj význam a funkciu. Ako ale postupovať, keď v nej chcete dopriať deťom výnimočný dizajn?

  Pre viac svetla, pohodlia a kreativity 

  Miestnosť, kde sa sústreďujeme na učenie a zároveň chceme pohodlne zrelaxovať, neprehrievame, neobklopujeme ju priamym svetlom. V tejto súvislosti postupujeme najmä pri umiestňovaní praktického písacieho stola s úložnými priestormi a líniami tvarov vhodnými do vášho interiéru. 

  V ňom zväčša poskytujete stolíku priestor pod oknom alebo pri stene, aby naň doliehalo tlmenejšie svetlo. Ešte väčší punc výnimočnosti dosiahnete posunutím stola ďalej od steny. Podporíte tým voľné prúdenie energie, zároveň lepšie dovidíte, čo sa v izbe deje. Mnohí to v interiérovom dizajne dovedú až do extravagancie a písací stolík presunú takmer do stredu miestnosti oproti dverám. 

  Viete, že aj praktický písací stôl možno plne využívať s menším nadstavcom na vrchnej doske? Pri práci budete rovnako produktívni, navyše ešte viac, keď ho využijete na dekorácie alebo pomôcky, ktoré aktuálne nepotrebujete. Tak sa vám odkrývajú ďalšie funkčné zóny, a to aj v rámci „malého“ písacieho stola. 

  Keď v študentskej chcete príjemne zrelaxovať 

  Uložíte sa na posteľ alebo sa obzriete po vylepšenom sortimente… Posteľ v študentskej má už každý, no pôsobivejšie sa stanú rozkladacie gauče, leňošky alebo variabilné pohovky. Opäť všetko závisí od dispozičných možností, keďže gauče v rozloženom stave na spanie dosahujú rozmery cca. 140 x 200 cm

  Určite ale ide o veľmi lákavú ponuku vzhľadom na ich najnovšie prídavné funkcie. Túžite doma po lôžku s pohodlím ako v kine? Ktorý študent by tomu povedal nie?! Stačí sa len poobzerať po multifunkčnom nábytku s možnosťou sklápať zadné nôžky a nerušene sa zabávať!

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články