Viac

  Vytuningujte svoj online biznis! Začína jedinečná súťaž MastersGate

  Už 14. septembra sa v Žiline uskutoční prvý Kick-off event zo série podujatí súťaže MastersGate, ktorý zaháji začiatok celej súťaže.

  Už 14. septembra sa v Žiline uskutoční prvý Kick-off event zo série podujatí súťaž MastersGate, ktorý zaháji začiatok celej súťaže.

  Organizátori chcú vzdelávať nielen súťažiace eshopy, ale aj verejnosť, kde majú pripravené rôzne školenia na tému e-commerce. Kick-off eventy sa chystajú tento rok až v piatich mestách na Slovensku a v Čechách.

  Súťaž MastersGate

  Počuli ste už o unikátnej súťaži pre majiteľov e-shopov s názvom Eshop Akcelerátor?

  Prípravy na jej druhý ročník, tentokrát pod názvom MastersGate, sú už v plnom prúde. Účastníci sa tentokrát okrem cenných výhier môžu tešiť na nové súťažné kategórie, špeciálne ocenenia, ale aj vzdelávacie eventy dostupné pre všetkých.

  Učia, ako dosiahnuť úspech

  Čo sa dá dosiahnuť spojením dobrých obchodníkov, skúsených poradcov a efektívnych marketingových nástrojov? Predsa veľký úspech v oblasti e-commerce.

  Toto je aj hlavnou myšlienkou celej súťaže, ktorá je určená pre majiteľov rozbehnutých internetových obchodov, aj pre tých, ktorí svoje podnikanie práve rozbiehajú a potrebovali by na začiatok niekoľko dobrých rád. Tie v podobe 12-mesačného akceleračného programu môžu získať ako hlavnú cenu.

  Tento rok zvíťazia šiesti

  Práve výhra je pre súťažiacich veľkým lákadlom. Do prvého ročníka sa prihlásilo takmer 120 e-shopov, čo prevýšilo očakávania organizátorov. Z prihlásených postúpilo 18 prostredníctvom verejného hlasovania do finále.

  Napokon zasadla odborná porota, ktorá vybrala pre každú z troch kategórií jedného víťaza. Tento ročník súťaže bude mať rovnaký priebeh, avšak z českých súťažiacich vzídu ďalší traja víťazi.

  Pribudli špeciálne ocenenia

  Rozbehnuté aj rozbiehajúce sa e-shopy môžu ich majitelia prihlasovať od 14. septembra do troch súťažných kategórií: Skokani a exportéri, Bricks to clicks a Malé a stredné eshopy.

  Ďalšou novinkou tohto ročníka sú špeciálne ocenenia Cena za najväčší investičný potenciál a Cena za najväčší dopad na spoločnosť. Finále súťaže formou vzdelávacej konferencie a vyhlásenie víťazov je naplánované na február budúceho roku.

  Vzdelávanie nielen pre víťazov

  Tento rok nebude mať súťaž MastersGate veľký prínos iba pre samotných výhercov, ktorí získajú 12-mesačný odborný mentoring. Ďalšou novinkou spojenou s MastersGate bude séria tzv. Kick-off eventov, ktoré budú prebiehať od septembra do novembra v piatich slovenských a českých mestách.

  mastersgate accelerating

  Pomocou vzdelávacích aktivít, ale aj prostredníctvom náučných článkov zverejnených na blogu, budú cenné informácie a rady prístupné každému, koho táto oblasť zaujíma.

  Prihlásiť sa môžete už teraz na prvé podujatie 14.septembra MastersGate: Kick-off Žilina na Facebooku.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články