test
Viac

  Milionár Brad Lea radí: Dostanete iba to, čo tolerujete

  Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay.

  Brad Lea patrí k tým ľuďom, ktorí začali z ničoho. V 15 rokoch odišiel zo školy a musel začať pracovať, aby sa uživil a vystriedal mnoho zamestnaní, pokiaľ založil svoju firmu.

  Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay.

  Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 16 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

  Keď sa nad tým zamyslíte, vaša myseľ kontroluje všetko. Aké máte z niečoho pocity, ako na to zareagujete, čo dovolíte a čo nie, čo tolerujete a čo nie.

  Ľudia vidia krásne drahé hodinky a povedia si, „To sú úžasné hodinky, kiežby som ich mal.“, no pritom ich nenosia. Ak chcú tieto hodinky, prečo by potom tolerovali hodinky, ktoré majú práve na ruke?

  Dostanete to, čo tolerujete.

  Tolerujete auto, ktorým jazdíte – preto ním jazdíte. Ak by ste povedali, „Už si doňho nesadnem, radšej nebudem mať žiadne auto.“, vtedy by ste to auto ani nemali.

  Máte to, čo tolerujete.

  Ak nechcete pracovať za 5€ na hodinu, prestaňte tolerovať 5€ na hodinu. Ak si však poviete, že je to predsa „lepšie ako nič“, začali ste to tolerovať. Povedali ste: „Je to lepšie ako nič, takže to budem tolerovať.“

  V živote dostanete len to, čo tolerujete. Ak teda vo svojom živote nechcete určité veci, netolerujte ich a oni zmiznú. Nemôžete mať niečo, čo netolerujete. To je fakt.

  Máte zlé vzťahy? Tolerujete ich. Prestaňte ich tolerovať a nebudete mať zlé vzťahy. Ak to myslíte seriózne, poviete si, „Už to nebudem tolerovať ani sekundu.“, a budú preč.

  Ak máte 50 kíl nadváhy a poviete si, že už to nebudete tolerovať, zajtra tam tá nadváha stále bude. Rozdiel bude však v tom, že už nebude rásť a začne ubúdať. Poviete si: „Už to viac nebudem tolerovať. Nebudem tolerovať fakt, že som tučný. Už si viac nekúpim šišky. Už nevynechám fitko.“

  Tolerujete oblečenie, ktoré nosíte; auto, ktorým jazdíte; vzťahy, ktoré máte; plat, ktorý dostávate. Všetko, čo v živote máte a čo nefunguje tak, ako by ste chceli – prestaňte to tolerovať a bude to preč. Dáva vám to zmysel?

  Toto je môj návod, ako eliminujete všetko negatívne vo svojom živote.


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články