test
Viac

  Tieto nástroje vám pomôžu pre lepší osobnostný rozvoj

  New year, new me. Ako sú na tom dnes vaše novoročné predsavzatia?

  New year, new me. Ako sú na tom dnes vaše novoročné predsavzatia? Nikdy nie je neskoro začať znovu. Našli sme niekoľko online zdrojov, ktoré vám pomôžu získať nové návyky a dokončiť svoje ciele.

  Nový jazyk s Duolingo

  Duolingo

  Učenie nového jazyka nemusí byť nuda ani mučenie. Duolingo je appka, s ktorou si postupne budujete slovnú zásobu a učíte sa základom gramatiky.

  Najlepšie na tom je, že si to učenie ani veľmi neuvedomujete, jednoducho sa hráte. Duolingo je dostupné na iOS, Android aj Windows phone a je zadarmo.

  Naučte sa meditovať s Headspace

  Headspace

  Menej stresu, lepšie sústredenie, vyššia produktivita aj celková spokojnosť so životom. Toto je len niekoľko z vedecky dokázaných benefitov meditácie.

  Ak patríte k týmu “skúšal som to, nejde mi to” Headspace môže byť tá správna appka pre vás. Meditovať sa naučíte postupne a zároveň si vybudujete návyk. Headspace je dostupný na pre iOS aj Android a vyskúšať ho môžete zadarmo.

  Dosiahnite svoje ciele s Lifetick

  Lifetick

  Poznáte svoje základné hodnoty a viete si zvoliť merateľné ciele? Lifetick vám s tým pomôže a nezostanete len pri tom. V rámci appky si naplánujete aktivity na dosiahnutie daného cieľa a zároveň môžete sledovať svoj progres.

  Vytvorte si nové návyky s HabitBull

  Habitbull

  Získať nový návyk trvá minimálne 30 dní, trpezlivosť a vytrvalosť má však len málokto. HabitBull je appka, v ktorej si môžete merať svoj progres.

  Inými slovami, ak potrebujete niekoho, aby vás dokopal k novým návykom, skúste HabitBull. Aplikácia je dostupná pre Android a iOS a je zadarmo.

  Získajte nové zručnosti s Udemy

  Udemy

  Udemy ponúka mnoho video kurzov od odborníkov v rôznych oblastiach, vďaka ktorým sa môžete naučiť novým zručnostiam. Výhovorky už neobstoja. Mimochodom, Udemy občas ponúka výrazné zľavy na svoje kurzy, treba ich len vyčíhať.

  Rozšírte si vedomosti s Coursera

  Coursera

  Zaujíma vás nejaká konkrétna oblasť, v ktorej by ste chceli získať poznatky z top svetových univerzít? Stránky ako Coursera a EdX ponúkajú stovky jedinečných kurzov zadarmo aj za poplatok.

  Naučte sa programovať s Udacity

  Udacity

  Ďalším skvelým webom s množstvom kurzov pre programátorov a marketérov je Udacity. Ak chcete zmeniť kariéru alebo si doplniť vedomosti z určitej oblasti, poprezerajte si ponuku.

  Okrem kurzov zadarmo pre začiatočníkov tam nájdete celé nanodegrees, teda špecializácie, ktorým sa budete venovať niekoľko mesiacov.


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články