Pracovník v automobilke to nie je iba montážny pracovník

Automobilový priemysel sa neustále rozrastá. Patrí medzi najsilnejšie ekonomické odvetvia nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách. Desaťtisíce obyvateľov Slovenska pracujú práve pre automobilový priemysel.

220

Automobilový priemysel sa neustále rozrastá. Patrí medzi najsilnejšie ekonomické odvetvia nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách. Desaťtisíce obyvateľov Slovenska pracujú práve pre automobilový priemysel.

Ak hľadáte zamestnanie, ktorého výsledky uvidíte dennodenne na cestách, práca v automobilke je pre vás tá pravá.

Stačí si len vybrať z bohatej ponuky pozícií a dať prednosť tej, ktorá najlepšie vyhovuje vašim predstavám.

Operátor výroby

Práca vhodná pre mužov aj ženy. Ak ste manuálne zruční a máte dobrý zrak, môžete si zarobiť 1 100 € a navyše príplatky za prácu počas víkendov a za nadčasy mimo svojej pracovnej doby.

V súčasnosti majú automobilky na Slovensku aj v Čechách nedostatok operátorov výroby, preto má agentúra Manuvia v ponuke hneď niekoľko voľných pozícií.

Skúsenosti v tejto oblasti pritom nie sú rozhodujúce, pretože zamestnávatelia poskytujú aj odborné školenia pre všetkých záujemcov o túto pozíciu. Na stránke manuvia.sk sa o pozícii dozviete viac.

Operátor logistiky VZV

Ak sa v práci radi premávate sem a tam, táto pozícia bude pre vás ideálna. Na starosti budete mať prepravu autosedačiek, ako aj ich balenie a nakladanie do kamiónov pre ďalšiu distribúciu. Mesačne môžete svoj rozpočet vylepšiť o 1 060 €.

Zodpovednosť sa na tejto pozícii potýka so správnou logistikou a načasovaním prepravy jednotlivých komponentov pre ostatné pracoviská, ktoré ich následne montujú do automobilov.

Montážny pracovník

Táto pozícia si vyžaduje najmä precíznosť a zmysel pre detail. Jej výsledkom je totiž hotový interiér áut renomovaných značiek ako BMW, Porsche či Audi.

Vašou úlohou bude montáž a kontrola kvality autosedačiek, madiel, stropných clon či autokoberčekov.

Práve na vás by bola finalizácia automobilu pred jeho uvedením do predajne a celková kontrola zmontovaných častí auta. Na tejto pozícii si dokážete zarobiť až 1 000 €.

Rôznorodosť pozícií pri práci v automobilovom priemysle podporuje obľúbenosť tohto typu práce u nás a v zahraničí. V jednotlivých profesiách sa dokáže nájsť doslova každý, kto by rád pracoval v automobilke.

Manuvia vám navyše ako bonus poskytne starostlivosť počas zariadzovania pracovnej zmluvy, ale aj počas trvania vášho pracovného vzťahu s novým zamestnávateľom. Pri hľadaní nového zamestnania v tejto oblasti vám pomôže aj webová stránka manuvia.sk.

PRIDAŤ KOMENTÁR