Viac

  5 dôvodov prečo vyskúšať coworking v Bratislave

  Zdieľané pracoviská a spoločné pracovné priestory sú dnes veľmi populárne a my si vďaka nim môžeme svoju prácu zjednodušiť, spríjemniť a zefektívniť.

  Zdieľané pracoviská a spoločné pracovné priestory sú dnes veľmi populárne a my si vďaka nim môžeme svoju prácu zjednodušiť, spríjemniť a zefektívniť.

  Je to zároveň ideálny spôsob, ako zvýšiť vašu motiváciu a cítiť sa aj v práci naozaj dobre.

  Nie je predsa žiadnou novinkou, že nás pracovné prostredie dokáže vo výkone značne ovplyvniť. Ak je ale pôsobenie negatívne, mali by ste s tým niečo konečne urobiť. Ako povedal Konfucius: “Ak máte nedostatky, nebojte sa ich opustiť.”

  Je to možné a celkom jednoduché. My vám predstavíme niekoľko úžasných dôvodov, ktoré vás presvedčia o tom, že práve coworking má v tomto smere pre veľký zmysel.

  1. Priaznivá cena

  Tento pracovný priestor je zvyčajne lacnejší ako klasická kancelária podobnej úrovne. Takže v prípade využitia všetkých dostupných služieb dokážete pri svojom podnikaní veľmi dobre ušetriť. Od 95 € za mesiac môže byť váš, ktorýkoľvek stôl vo flexi zóne.

  2. All Inclusive

  Ak sme spomínali služby, je ich tu naozaj niekoľko. Populárny coworking v Bratislave vám poskytne pohodlnú kanceláriu podľa vášho výberu. Môžete si prenajať aj väčšie priestory na prezentáciu alebo dôležitý míting.

  Keď už ale z toho všetkého budete vyčerpaní, občerstvenie a chutná káva z bufetu vás postavia na nohy. Prípadne si môžete dopriať relax a vypnúť v chill out zóne. Na viac ako 1300 m2 máte predsa priestoru na sebarealizáciu dosť.

  3. Pohodlný pracovný čas

  Tu vás nikto nesleduje a neriadi. Pánom svojho flexibilného pracovného času ste jedine vy alebo vaši kolegovia, s ktorými sa o svoju kanceláriu môžete, ale aj nemusíte deliť.

  Načerpať novú energiu a myšlienky na terase pritom nie je žiadny problém.

  4. Príjemné prostredie

  Pokiaľ ide o dizajn interiéru, moderné priestory sú vám plne k dispozícii. V kombinácii s jednoduchými líniami a službami coworkingu je to pre vašu prácu to najlepšie prostredie, v ktorom sa budete cítiť naozaj pohodlne.

  5. Sociálizácia

  Ak patríte k ľuďom, ktorým uzavreté priestory v práci prekážajú, coworking je na rozšírenie vašich obzorov ideálne miesto.

  Nové kontakty na rozvoj vášho podnikania alebo obchodnej myšlienky sa tu predsa hľadajú oveľa ľahšie, ako medzi štyrmi stenami, kde nie je ani nohy.

  Presvedčte sa o tom aj vy a prenajmite si svoju vlastnú kanceláriu v coworkingových priestoroch, kde je miesta na váš rozvoj, spoluprácu a kreativitu naozaj dosť.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články