test
Viac

  Výhody súčasného medvedieho trhu kryptomien

  Na základe situácie, ktorá nás poklesom celého trhu prekvapila, veľa ľudí prepadlo panike a myslí si, že trh sa nikdy nespamätá alebo ešte horšie, že kryptomeny úplne zaniknú.

  Na základe situácie, ktorá nás poklesom celého trhu prekvapila, veľa ľudí prepadlo panike a myslí si, že trh sa nikdy nespamätá alebo ešte horšie, že kryptomeny úplne zaniknú.

  Treba sa upokojiť a brať celú situáciu s chladnou hlavou, pretože medvedí trh má aj veľa výhod. Pozrime sa na pár z nich:

  Objavíme, čomu/ komu môžeme dôverovať

  Crypto Twitter (CT) má tendenciu byť bipolárny: buď sú veci dobré alebo sú zlé. Nakoľko je teraz situácia na trhu neprajná už dlhšiu dobu, väčšina obchodníkov zastavila predpovede signálov na nákup a predaj.

  Ďalší “odborníci” ticho vymazali všetky svoje predchádzajúce tweety predpovedajúce mesiac, slnko a aj všetky ostatné planetárne pozície, ktoré by bolo možné kryptomenami dosiahnuť.

  Medvedí trh je skvelý na to, aby ste zistili, komu môžete dôverovať. CT veteráni, na ktorých sa môžete spoľahnúť, nie sú tí, ktorí nikdy nevydali zlé signály – to sú tí, ktorí majú pokoru priznať svoje omyly a výrazne odmietajú dlhú prestávku.

  “Bad Coins Die Faster”

  Medvedí trh je skvelý na rozlíšenie kvetov od buriny. To platí pre identifikáciu “odborníkov”, ktorým môžete dôverovať, a to isté platí aj pre mince.

  Veľkým prínosom je skutočnosť, že klamy (scamy) zanikajú rýchlejšie.

  Podvody na trhu sa budú vyskytovať stále, ale môžeme byť vďačný za zdĺhavý medvedí trh a inšpirovať sa lepšími mincami.

  Čas naučiť sa

  Počas najväčšej mánie, napríklad koncom roka 2017, nebol čas na štúdium obchodov a nepotrebovali sme ani nijaký stimul, aby sme investovali.

  Keby sme si vzali hneď prvú stránku- Coinmarketcap, a riadili sa ich signálmi, mali by sme zaručený profit z našich vkladov a výberov. V medveďom trhu, je ziskových obchodov málo a preto je tu skutočne čas na vzdelávanie.

  To by mohlo zahŕňať zlepšenie technickej analýzy, študovanie ICO projektov, identifikáciu peňaženiek alebo skúmanie nových mincí. Práca, ktorú do toho vložíte teraz, sa vám splatí 10 krát keď sa vrátime do býčieho trhu.

  Čas hromadiť

  Je ľahké hovoriť o hromadení kryptomien, ale nie je to také jednoduché keď vaše portfólio klesne o 80% a nemáte čo investovať.

  Ak však zachováte pokoj a ste presvedčení, že napríklad Bitcoin opäť chvíľkovo zaznamenáva vyššie hodnoty- je čas konať.

  Stavebné práce sa taktiež nezastavili len preto, že trhy sa zmenili- v skutočnosti sa rozrástli, pretože sa počas času útlmu zostavila infraštruktúra. Získanie kryptomien je jedným zo spôsobov, ako môžete hromadiť satoshi kým sú lacné.

  Miňte to, čo potrebujete na to aby ste prežili a zvyšok odložte na inú sezónu- sezóna Bitcoinu sa vráti.

  Je čas rozvíjať nové záujmy

  Svet kryptomien je úžasný, ale môže byť aj dosť náročný. Nie je zdravé stráviť každú bdelú hodinu lepiac sa na obrazovku (alebo tri obrazovky, ak ste vážnym obchodníkom).

  Nevzdávajte sa, práveže využite pokles na trhu ako príležitosť opustiť svoje obrazovky a vyjsť z domu. Začnite športovať, choďte na túru, prečítajte si viac kníh, presaďte si tú vec, ktorú ste vždy chceli robiť.

  Ferris Bueller: ,,Život sa pohybuje dosť rýchlo. Ak sa nezastavíš a neustále niekam bežíš, všetko ti pretečie pomedzi prsty. Kryptomeny neutečú nikam. Aj keď nemôžete ovládať nálady trhov, máte moc ovládať svoje vlastné.

  Vyberajte si svojich spolupracovníkov a trávte čas efektívne – ako na krypto Twitteri, tak aj v reálnom živote – múdro.

  Investičné, vzdelávacie a osobné rozhodnutia, ktoré robíte teraz – v najtemnejších hĺbkach medvedieho trhu, by mohli byť jednými z najlepších rozhodnutí, ktoré ste kedy urobili.


  Kryptotrejder sú mladí chalani, ktorí sa už vyše 2 rokov venujú investovaniu do kryptomien. Svoje skúsenosti a praktické rady v tejto oblasti zdieľajú na svojom webe kryptotrejder.sk

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články