asd
Viac

  Toto sú kryptomeny ktoré vám generujú pasívny príjem

  Upozorňujeme, že článok je v pôvodnom znení a hodnoty sú iné ako v čase prvého vydania.

  Je zopár kryptomien, ktoré vám majú vyplácať či už za držanie alebo priamu voľbu v systéme. Písali sme o nich už dávnejšie, ale chceme vám ich pripomenúť.

  Upozorňujeme, že článok je v pôvodnom znení a hodnoty sú iné ako v čase prvého vydania.

  #1 COSS

  Kryptomena COSS je vydaná platformou COSS (crypto one stop solution). Táto paltforma je pomerne mladá. Jej biznis model je založený na rozdelení 50% všetkých vyzbieraných poplatkov za týždeň držiteľom mincí.

  Celkovo je v obehu 80 000 000 mincí. Pred pár dňami mal 1 Coss hodnotu okolo 30 centov dnes sú to 2$ za kus. Takže to vyzerá, že drobní investori budú mať poslednú šancu kúpiť mincu na nízkej cene. Tím Cossu oznámil tri hlavné updaty.

  1. Vydanie nového UI pre burzu.Toto nové UI by malo prísť v priebehu tohto týždňa.
  2.V priebehu Februára vydajú nový engine pre platformu, dimenzovaný na viac uživateľov a transakcii.
  3.V marci majú v pláne intgrovať FIAT platobnú bránu, taktiež chcú integrovať USA regulácie, čím umožnia ako jedna z mála burz prístup Američanom (nový kapital) do kryptosveta.

  Idú zatiaľ bez marketingu a už majú splnený cieľ počtu nových užívateľov na 25% pre rok 2018.

  Momentálne je už iba zopár búrz, ktoré prijímajù nových užívateľov a COSS je jedna z nich. Mali zopár problémov, ktoré už vyriesšili a platforma teraz funguje dobre.

  Vyššie uvedené indície nasvedčujú ďaľšiemu rastu. Na obrázku nižšie je ilustračné zobrazenie dividend za týždeň. Vľavo je denný objem obchodu a hore počet Cossov potrebných na obdržanie sumy v tabuľke.

  Dividendy

  #Kucoin

  Kucoin shares je minca vydaná platformou Kucoin. Táto platforma platí dividendy za držanie ich mincí z vyzbieraných poplatkov. Na rozdiel od Cossu sa pollatky za držanie Kucoinu znižujú so zvyšujúcim sa objemom denného obchodu.

  Tieto dividendy sú vyplácané denne a pokiaľ denný objem stúpne nad $1 milión rozdeľovať sa bude iba 0.04% poplatkov (pozri obrázok pod článkom). Cena 1 Kucoinu je teraz necelých 19$ a denný objem $275 miliónov.

  Kryptomeny platiace dividendy

  #3 Binance coin

  Možno sa pýtate prečo sme zaradili túto mincu do zoznamu, keďže Binance coin nieje mincou, ktorá vypláca dividendy. Pretože je to zaujímavá minca z hľadiska investície.

  Binance coin vydala rovnemenná burza Binance. Binnance je najväčšou burzou. Denne sa tam zobchoduje nad $5 miliárd. Minca je zaujímavá tým že:

  1.Platforma Binance umožňuje platiť o 50% nižšie poplatky za obchodovanie ich mincou.

  2.V obehu je 200 000 000 mincí a Binance sa zaviazal,že každý rok vykúpi 20% mincí a spáli ich,čím sa ich objem zníži.

  Tieto dve skutočnosti robia túto mincu lukratívnou na dlhodobé investovanie.Cena jednej mince (BNB) je 18$.

  #4.Waves

  Waves je minca platformy Waves, ktorú väćšina našincov pozná. Waves funguje na systéme proof of stake. Každý kto vlastní Waves a má v PC ich Wavesliteclient, môže prenájmom svojich mincí zarobiť ďaľšie.

  Stačí si nájsť na internete adresu jedného z mnohých nodeov a cez client ich dať prenajať. Za prenájom väčšina nodeov platia aj iné mince ako napríklad Miners Token Reward (MRT).

  Dôležité je, že prenajaté Wavesy nikdy neopustia vašu peňaženku, iba ich nemôžete využivať počas lízingu, ale lízing viete do pár sekúnd zrušiť, pokiaľ potrebujete svoje waves napríklad na obchodovanie. Cena jedného waves je 13$.

  Teraz prídu mince, ktoré vyplácajú alebo budú vyplácať dividendy v budúcnosti, ale nemáme s nimi žiadne skúsenosti.

  #5.Neo

  Neo je prezývaný aj „čínske Ethereum“. Takisto ako Ethereum aj Neo umožňuje vytvárať smart kontrakty. Neo umožňuje vlastníkom mincí, ktorí ich držia na oficiálnej peňaženke prijímať ako odmenu Gas.

  Cena za jedno Neo je 107$ a za 1 Gas 52$. Podľa dostupných informácií vám za držanie jedného Neo bude trvať až 2170 dní na získanie ďaľšieho Nea. Túto investíciu by sme mohli nazvať „šetrím pravnúčencom“.

  #6.Augur

  Augur systém s predpoveďami. Ich minca REP umožňuje hlasovanie za predpoveď a následne prijatie polovice poplatkov prijatých za túto predpoveď. Cena za jeden token je 80 $.

  #7.Darcus

  Darcus je organizácia, ktorá sa stará o budúce uzdravenie podnikateľského prostredia. Darcus token reprezentuje biznis, ktorý navrhuje služby pre skutočnú ekonomiku.

  #8.TenX

  TenX je služba platobných kariet. Podľa ich slov stačí držať tokeny na MyEtherWallet a smart kontrakt sa postará o doručenie vašej odmeny do peňaženky.

  Vlastníci by mali dostať od 0.5% do 2% celkového objemu peňazí zaplateného ich kartami, zvyšok má ísť Vise a Mastercard. Odmena by už mala byť vyplácaná a to v mesačnom intervale. Cena jedného tokenu je 4$.

  #9.DIGIX DAO

  DIGIX DAO je firma zaoberajúca sa do zlata.Každý token reprezentuje jeden podiel z uloženého zlata.Dividendy sú vyplacané s poplatkou za držanie zlata.

  Odmena by mala byť 0.13% denne z denne obchodovaného objemu.Cena jedného tokenu je 204$ a v obehu je len 2 000 000 tokenov.

  #10.Taas

  Taas je krypto-hedžový fond.V jeho whitepapri je písané,že 25% zisku bude rozdelených medzi vlastníkov mincí štvrťročne.Firma zarába na obchodovaní s kryptomenami.Cena jednej mince je 10$.

  #11.PosW

  PosW je minca pridružená k PosWallet.com. Táto webstránka má peňaženky pre kryptomeny s proof of stake algoritmom.

  Staking vo väčšine vyžaduje, aby boli peňaženky nonstop online, čo je problém pre vlastníkov mincí, ktorý rieši táto stránka. Vlastníci PosW získavajú časť poplatkov. Cena jednej mince je 0.84$.

  #12.SingularDTV

  SingularDTV je blockchain zábavný systém a video online stream portal. Je to ako decentralizovaný Netflix. Vlastníci obdržia z každého obchodu 45% zisku. Cena za jeden token je 0.4$.

  #13.EthBits

  EthBits je taká istá služba ako localbitcoins, ale pre užívateľov Ethereum. Vlastníci tokenov obdržia 80% všetkých poplatkov vyzbieraných za služby. Tokenov je len 4 000 000 a cena 5$.

  #14.Iconomi

  Iconomi je firma, ktorá vyvíja obchodné platformy, ako indexy a sociálne obchodovanie pre kryptosvet. Profit firmy je tvrený poplatkami za používanie.

  Firma má v pláne vykupovať svoje tokeny a tým zvyšovať ich hodnotu. V obehu je necelých 100 000 000 tokenov a cena za jeden token je 4.4$.

  #15.Etheroll

  Etheroll je gamblingová služba, ktorá štvrťročne vypláca 100% vyzbieraných poplatkov vlastníkom tokenov. Nevyzdihnuté tokeny sa prenášajú do ďaľšieho štvrťroku. V obehu je 7 000 000 tokenov a cena je za jeden kus 3$.

  Ďaľšie mince sú Crown, MobileGo, Peerplays, Ark, Rialto, Lisk, Blocknet, Ox a mnoho ďaľších.

  Percentá a iné hodnoty v tomto článku už nemusia byť aktuálne, preto si overte každú informáciu.


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články