test
Viac

  MLM a produkt. Má vôbec zmysel sa nad tým zamýšľať?

  Bez kvalitného produktu sa dlhodobo uspieť nedá. Taktiež k produktu musíte mať vzťah a musí byť konkurencie schopný s podobnými produktami na trhu. Myslím tým nie predražený produkt. Musíte mu veriť a sami ho chcieť dlhodobo používať.

  Možno ste sa už niekedy zamysleli nad touto otázkou, ako veľmi je dôležitý produkt.

  Odpoveď je, že kvalitný produkt v MLM podnikaní je rozhodujúci

  Keď čítam príspevky diskutujúcich na rôznych fórach na tému MLM, nedá sa nevšimnúť si, ako sa ľudia predbiehajú s rôznymi ponukami na spoluprácu.

  Raz taká firma, potom taká firma. Teraz je tu nejaká novinka, buďte medzi prvými, to tu ešte nebolo a pod. No málo kto rieši produkt a kvalitu produktu.

  Kvalita produktu rozhoduje

  Bez kvalitného produktu sa dlhodobo uspieť nedá. Taktiež k produktu musíte mať vzťah a musí byť konkurencie schopný s podobnými produktami na trhu. Myslím tým nie predražený produkt.

  Musíte mu veriť a sami ho chcieť dlhodobo používať. Následne nie je problém robiť pravidelný obrat a na základe obratu dostanete odmenu. Ak produktu neveríte, a sami ho používať nebudete, nebudete ho vedieť doporučiť ďalej.

  Osobná skúsenosť s produktom je nenahraditeľná

  Osobným používaním produktov si budujete svoje nadšenie a zapálenie k MLM. A to zapálenie a nadšenie priťahuje ľudí do MLM podnikania.

  Ak ste sa pripojili k MLM firme a nesedí vám produkt, pravdepodobne v tej firme neuspejete. Je to kruté, no je to tak.

  MLM podnikanie je o ľuďoch, o budovaní vzťahov medzi ľuďmi. A vzťahy sa budujú aj cez produkty. Preto je veľmi dôležité aj o aké produkty sa jedná. Mne osobne najviac vyhovujú produkty dennodennej spotreby.

  Pravidelne ich používam, pravidelne sa míňajú a nie je problém robiť pravidelný obrat. No niekomu môže viac vyhovovať iný sortiment. A to je v poriadku.

  Veľa ľudí pri výbere firmy pozerá len na kompenzačný plán. No treba si uvedomiť, že bez obratu a používaním produktov vám ani kompenzačný plán nepomôže k úspechu.

  Tak sa konečne rozhodnite, že v podnikaní uspejete a zamerajte sa na výber takého produktu, ktorý vám bude vyhovovať najviac a dokážete si k nemu vypestovať vzťah.

  Držím vám palce, aby sa vám to poradilo.

  AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  Dušan DanielDušan Daniel

  Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Podnikám v MLM niekoľko rokov. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články