test
Viac

  Kevin Hart: Táto mantra mi pomáha zvládnuť psychicky ťažké dni

  V rozhovore pre Huffington Post, populárny herec a komik, Kevin Hart, odhalil svoju rannú rutinu, ktorá sa začína o 5 alebo 5:30 ráno a zahŕňa rozcvičku pre naštartovanie dňa.

  V rozhovore pre Huffington Post, populárny herec a komik, Kevin Hart, odhalil svoju rannú rutinu, ktorá sa začína o 5 alebo 5:30 ráno a zahŕňa rozcvičku pre naštartovanie dňa. Koniec koncov, pre Harta je najdôležitejšia časť tohto každodenného rituálu vstať a začať sa hýbať.

  „Vstať a ísť von, s tým má veľa ľudí problém,“

  povedal Kevin Hart.

  Či už je súčasťou vašej každodennej rutiny fyzická aktivita alebo aktívna práca na vašom duševnom a emocionálnom blahobyte, začať je najťažšia časť.

  „Jednoducho vstať. To je najlepší krok a zároveň najťažší krok… Nie je to v skutočnosti fyzická kondícia, ale iniciatíva, ktorá je pre začatie potrebná,“

  dodal.

  Nový deň nový začiatok

  Pokiaľ ide o ťažké dni, ktoré máme všetci, Hart má jednoduchú, ale dosť hlbokú mantru: „Každý deň je začiatkom nového dňa.“

  Je tak ľahké vziať sklamania, frustrácie a zlyhania z predchádzajúceho dňa, týždňa, či dokonca roka, s nami do ďalšieho dňa.

  Ako druh máme nezdravý vzťah s prenášaním našej minulosti do súčasnosti a dávame jej priestor šíriť deň za dňom zmätok. Nemusíme to však robiť. Vyžaduje si to prácu – ako všetko, čo stojí za to – ale nechávanie včerajška vo včerajšku, je mocným cvičením v starostlivosti o seba a duševnom zdraví.

  „Ak ste boli včera zlými, neznamená to, že musíte byť zlými aj nasledujúci deň. Vždy sa môžete zlepšiť a vždy môžete začať novú cestu,“

  tvrdí Kevin Hart.


  Oliver Olejník

  www.stavamesauspesnymi.sk

  Mojim cieľom je ľuďom pomáhať prostredníctvom zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, ktorých sám sledujem a od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov úspešných ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

  Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

   

   

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články