Donald TRUMP – Mysli ako šampión (VIDEO)

1544

Donald Trump a jeho príbeh

Donald Trump je americký obchodný magnát, televízna osobnosť a autor. Je predsedom a generálnym riaditeľom Trump Organization, ktorá sa zaoberá nehnuteľnosťami. Donald Trump je tiež zakladateľom spoločnosti Trump Entertainment Resorts, ktorá prevádzkuje mnoho kasín a hotelov po celom svete.

Podľa zoznamu Forbes 400 Donald Trump je dnes 134. najbohatší človek v USA. Vďaka jeho reality show, The Apprentice, na americkom televíznom kanáli NBC, sa stal Trump ešte slávnejším.

Ide o ikonu úspechu, ktorého rady, tipy a myšlienky sa vám vždy oplatí počúvať, pretože sa nimi viete takmer vždy inšpirovať.

Donald Trump

Pravidlo 80/20 – iba najpodstatnejšie aktivity pre úspech

Pri analýze života a denného harmonogramu miliardárov ma vždy fascinovalo to, že si vedia (a musia) správne vybrať aktivity, ktorými vyplnia svojich 24 hodín.

Môžete mať všetky peniaze sveta, ale stále budete mať presne taký istý počet hodín za deň ako bezdomovec v Bangladéši. Preto si všimnite rozhovory Donalda Trumpa, kde hovorí o svojom dennom režime a harmonograme. (obzvlášť teraz, keď kandiduje za prezidenta)

Počas dňa si vyberá tie najpodstatnejšie a najdôležitejšie aktivity a činnosti, ktoré mu prinesú krátkodobo alebo dlhodobo stabilné výsledky.

Nebyť tohto jeho silne zakoreneného a užitočného presvedčenia, tak by nedosiahol tak mimoriadnu úroveň úspechu v biznise. Otázka pre vás:  

“Robíte to vo vašej kariére obchodníka podobne? Alebo sa necháte pohltiť nepodstatnými a nedôležitými povinnosťami?”

Nepodstatné a nedôležité aktivity sú častá a neuvedomelá prekážka v úspechu. Preto teraz už na nič nečakajte a vychutnajte si toto krátke video Donalda Trumpa s titulkami: Som si istý, že Donald Trump vám v tomto videu nepovedal nič prevratne nové ani revolučné.  Napriek tomu má veľkú silu počuť tieto myšlienky priamo od miliardára.  Pretože ruku na srdce – koľko krát ste už tieto nadčasové myšlienky a princípy úspechu už počuli z iných zdrojov, no chýbala vaša masívna akcia a implementácia v praxi?   Podeľte sa preto o tento článok s videom so svojím okolím (a s celým obchodným tímom), aby ste inšpirovali každého, kto sa chce posunúť na vyššiu úroveň vo svojej firme, podnikaní a v predaji.   Video je kratučké, otitulkované a nikdy neviete komu z vášho tímu ním pomôžete. Donald Trump 

Donald Trump a výzva k vašej akcii

Veľmi rád by som sa tu s vami podelil o viac videí od ikony úspechu posledných desaťročí, ale teraz je rad na vás.   Kúpte si knihu Donalda Trumpa, nájdite si na internete viac inšpiratívnych videí a hlavne:  

“Najbližších 30 dní implementujte akýkoľvek konkrétny princíp úspechu z úst a života Donalda Trumpa.”

Páčilo sa vám toto krátke video? Ktorá z týchto rád vami najviac zarezonovala?   Čo zmeníte po tomto videu alebo po prečítaní si knihy Donalda Trumpa: Mysli ako šampión


Silvio MichalSilvio Michal

pôsobím v predaji od roku 2007. V spoločnosti priameho predaja (Forever Freedom International) som za 2 roky vybudoval sieť 210 partnerov v 3 krajinách. Vo svojich článkoch sa sústredím na budovanie dôveryhodnosti a príťažlivosti prostredníctvom poskytovania kvalitných hodnotných informácií. Pomôžem vám mojimi skúsenosťami z terénu a radami z prostredia online marketingu. Som tiež autorom najpopulárnejšieho blogu o charizme na Slovensku a manažérom jedného z najúspešnejších blogov o predajných technikách v Čechách a na Slovensku.

PRIDAŤ KOMENTÁR