test
Viac

  Leto, synonymum oddychu a relaxu. Čo tak zvážiť letný reštart?

  Letné mesiace mnohí vnímajú ako čas odpočinku. Predsa 10 mesiacov tvrdo pracujeme nielen po kariérnej stránke, ale aj tej osobnostnej, tak si na 2 mesiace zaslúžime oddych. Okrem odpočinku však využite leto aj na „letný reštart“, kedy si zosumarizujete vaše novoročné predsavzatia, vyhodnotíte si, či vaša kariéra napreduje správnym smerom a takisto urobte aj niečo pre seba. Napríklad sa začnite vzdelávať. Razíte názor, že štúdium a leto vôbec nejdú dokopy? No ak sa zamyslíte, dáva to zmysel, pretože letné obdobie vám umožňuje voľnejší režim a tak máte priestor venovať sa činnostiam, na ktoré by ste si nenašli čas počas roka.

  Zdroj obrázku: Jirsak / Shutterstock.com

  Business Institut odporúča na letný reštart online MBA štúdium

  Prečo práve MBA štúdium? Štúdium MBA je veľmi obľúbené práve v dvoch smeroch. Jednak sa rozvíjate vo vašej kariére a samozrejme, rozvíjate aj seba samých. V skratke, štúdium Master of Business Administration (MBA) predstavuje moderný koncept manažérskeho vzdelávania, ktorý premieta teóriu priamo do manažérskej praxe. 

  Uvažujete, že aktuálne smerovanie vašej pracovnej stránky, nie je to pravé? Vďaka MBA štúdiu nahliadnete aj do iných oborov, načerpáte nové vedomosti a skúsenosti, čo vo výsledku obohatí aj váš životopis. Dvere tak budete mať u väčšiny firiem otvorené. Pokiaľ podnikáte, MBA vám vnesie nový vietor do plachiet. Skúsení lektori a odborníci vám poradia a nasmerujú vás. Vďaka spolužiakom z rôznych pracovných oblastí získate nové kontakty a nový pohľad na veci.

  Leto je čas oddychu a práve preto prichádza Business Institut s online formou štúdia: online MBA štúdium, ktoré je interaktívne, moderné a inovatívne. Vďaka e-learningu, špeciálne naprogramovanej študentskej sekcii, má študent celé štúdium prakticky na jeden klik. Študovať je teda možné odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Všetky dokumenty, materiály, online prezentácie, knihy, audiovizuálne podklady a doplnky sa nachádzajú v online záložke. Jednoducho povedané, kliknete a študujte. Rovnako tak je v online sekcii možnosť komunikovať aj s lektormi, spolužiakmi, ale aj vedením inštitútu, ktoré je vždy pripravené pomôcť.

  Okrem najmodernejšej formy vzdelávania na trhu, ponúka Business Institut, na rozdiel od iných vzdelávacích inštitúcií bohatú a pestrú ponuku online MBA programov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Od tradičných programov ako je riadenie, marketing a obchod, až po špecializované programy ako zdravotníctvo, soft skills, či ľudské zdroje.

  V rámci online programov Business Institut svojim študentom ponúka neobmedzenú voľnosť. Študovať môžete kedykoľvek chcete, neexistuje žiadny termín zahájenia či ukončenia štúdia a ani žiadny termín pre jednotlivé skúšky, práve naopak. Študenti si všetky činnosti organizujú sami podľa svojich časových možností. Práve o túto formu štúdia je obrovský záujem, čo dokazujú aj referencie desiatok spokojných absolventov.

  Určite využite leto nielen na oddych, ale aj na akúsi rekapituláciu a reštart vášho smerovania. Spravte prvý krok, podajte si prihlášku k online MBA štúdiu na Business Institut už dnes! Pridajte sa aj vy k desiatkam úspešných absolventov, ktorí sa zverili do rúk profesionálom na poli postgraduálneho vzdelávania. 

  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články