test
Viac

  Podnikateľské podcasty, ktoré si obľúbil celý svet

  Vzdelávať sa treba neustále. Svet sa mení rýchlo a myslieť si, že už všetko vieme, môže znamenať výhodu pre konkurenciu. Podcasty sú čoraz populárnejším zdrojom informácii.

  Vzdelávať sa treba neustále. Svet sa mení rýchlo a myslieť si, že už všetko vieme, môže znamenať výhodu pre konkurenciu. Podcasty sú čoraz populárnejším zdrojom informácii.

  Dajú sa počúvať po ceste do práce, v zápche, pri žehlení, ale aj pri nudnej práci, kde netreba zapájať kreativitu. Vybrali sme pre vás najlepšie podcasty od svetových podnikateľov.

  The Tim Ferris Show

  Tim Ferris Show

  Show Tima Ferrisa patrí k najobľúbenejším podcastom celkovo a v iTunes je uz dlhodobo drží na popredných priečkach. Tento bestselling autor kníh sa v rámci svojej show rozpráva s najinšpiratívnejšími podnikateľmi a talentmi tejto doby.

  Pozvanie do jeho show prijali aj Richard Branson či Tony Robbins. V archíve si môžete vypočuť už 300 epizód.

  The James Altucher Show

  James Altucher Show

  James Altucher je trochu excentrický podnikateľ a investor. Niekoľkokrát sa ocitol na dne a nehanbí sa o tom rozprávať. Predal všetok svoj majetok, vlastní len jednu tašku s oblečením, ruksak s laptopom, iPad a smartfón.

  Žije v airbnb a točí milióny vo svojich investíciách. James si do svojich podcastov volá len absolútne špičky vo svojom odbore. Ak sa chcete niečo naučiť od investora, ktorý povedal v 90. rokoch, že Google nemá šancu preraziť, určite sledujte tento podcast.

  The GaryVee Audio Experience

  Gary Vaynerchuk

  Gary Vaynerchuk je biznis legenda. Ako sám tvrdí, budúcnosť je v audio a v hlase. Podcast využíva na vytváranie vzťahov a zdieľanie svojej cesty ako podnikateľa.

  V jednotlivých epizódach s vami zdieľa svoje know how, názory a rozpráva sa so zaujímavými menami z oblasti biznisu. The Gary Vee Experience je absolútne „must“ pre každého človeka s väčšími ambíciami.

  Eventual Millionaire

  Eventual Millionaire

  Kto by raz nechcel byť milionárom? Jaime Masters sa sústredí na akčné kroky, ktoré vás dovedú k vášmu prvému miliónu.

  Vo svojich podcastoch sa rozpráva s milionármi a miliardármi. Vyspovedala ich už približne 350 a so svojimi fanúšikmi sa delí o ich stratégie, príbehy a zdroje. Ak chcete byť milionár, toto je podcast pre vás.

  Mixergy Startup Stories

  Mixergy StartUp stories

  Môžete sa učiť na svojich chybách alebo na chybách tých, ktorí to už skúsili pred vami. Ak máte ambíciu rozbehnúť globálny biznis, vypočujte si príbehy podcastu Mixergy Startup Stories.

  Andrew Warner sa porozprával s už viac ako 1 000 podnikateľmi. Je teda. viac než pravdepodobné, že medzi epizódami nájdete takú, ktorá vám pomôže vyriešiť otázky, pred ktorými aktuálne stojíte.

  Rocketship.fm

  Rocketship.fm

  Opäť niečo pre startupistov. Rocketship.fm je o všetkom, čo sa týka startupov. Vrátane investovania, rastu, kultúry, marketingu, manažmentu a podobme. Epizódy trvajú približne 30 minút a sú ľahko stráviteľne. Zároveň ponúkajú veľa know how.

  Productivityist

  Productivityist

  Chcete byť produktívnejší, no nejde ľahko? Podcast ProductivityList vám pomôže nastaviť si priority a byť efektívnejší počas dňa. Mike Vardy nechodí okolo horúcej kaše, v podcastoch vám predstaví akčné kroky, ktoré môžete aplikovať so svojom súkromnom aj pracovnom živote. Každá epizóda trvá približne 30 minút.

  Sledujte podcasty z dielne WebSupportu. Podporujeme a radi počúvame ľudí, ktorí niečo tvoria (nielen) v online priestore. Preto si každý týždeň pozývame zaujímavých hostí do našich priestorov a rozprávame sa o biznise, marketingu, značkách a online svete.


  Komentáre

  Najnovšie články

  Podobné články